Bartosz Zmarzlik

1

Emil Sajfutdinow

3

• 5:1 dla gości, którzy wyjechali pierwsi ze startu i odjechali zdecydowanie gospodarzom. Orlen Oil Motor Lublin wygrywa ostatecznie 53:37.

• 15 min.

1

• Torunianie lepiej ze startu. Kubera wyprzedził Lamberta, ale na drugim łuku miał ogromne problemy ze złożeniem się w łuk, co Brytyjczyk wykorzystał.

• 14 min.

0

• Dudek za Lamparta. Absolutnie kapitalna walka Zmarzlika z Sajfutdinowem. Najpierw Rosjanin świetnie wjechał między dwóch lublinian. Zmarzlik potem odbił tę pozycję, ale zawodnik gości nie dał za wygraną i oddał tym samym. Ostatecznie kończymy bieg 3:3. Kapitalny speedway!

• 13 min.

0

• Na torze utworzyły się dwie pary. W obu gospodarze świetnie bronili się przed atakami torunian. Orlen Oil Motor Lublin wygrywa mecz.

• 12 min.

Bieg 11

1

2

3

Paweł Przedpełski

0

• Lindgren prowadził od startu. Kubera szybko do niego dołączył, wyprzedzając świetnym atakiem Przedpełskiego. Z tyłu torunianie w pewnym momencie zaczęli między sobą walczyć o punkt.

• 11 min.

• Bieg bez historii.

• 10 min.

Bieg 9

1

3

0

2

• Dominik Kubera zaciekle atakował Roberta Lamberta i dopiął swego na ostatnim łuku, wjeżdżając mu pod łokieć. Cierniak próbował wyprzedzać Dudka zaraz po starcie, ale ten go zamknął i obaj jechali na swoich pozycjach bez kontaktu z rywalami.

• 09 min.

0

• Sajfutdinow z taktycznej za Przedpełskiego. Rosjanin bardzo słabo ze startu i musiał gonić parę lubelską. Złapał Przyjemskiego dopiero "na kresce". Zmarzlik daleko z przodu, Lampart daleko z tyłu.

• 08 min.

Bieg 7

3

1

2

Mateusz Affelt

0

• Sajfutdinow jako pierwszy dzisiejszego wieczora przeprowadził udany atak dalej niż na pierwszym łuku czy przeciwległej prostej. Rosjanin w drugim łuku wszedł pod łokieć Cierniaka i wygrał bieg.

• 07 min.

Bieg 6

3

1

0

2

• Tym razem to goście wyszli lepiej ze startu. O dziwo Zmarzlik tracił do nich z każdym kółkiem coraz więcej.

• 06 min.

1

• Bieg bez historii. Torunianie nie mieli żadnych szans.

• 05 min.

Bieg 4

0

3

2

1

• Przedpełski świetnie ze startu, ale ostatecznie dojechał do mety daleko z tyłu. Cierniak przedarł się na przeciwległej prostej i dołączył do Przyjemskiego. Lublinian ambitnie gonił Lewandowski, ale nie wiedział, jak ich zaatakować. Motor Lublin póki co nokautuje.

• 04 min.

Bieg 3

2

3

1

0

• Zmarzlik pewnie zwyciężył. Lindgren początkowo atakował Sajfutdinowa, jednak potem bardziej bronił się przed atakami Lamberta, aniżeli ścigał Rosjanina.

• 03 min.

Bieg 2

0

3

2

1

• Pewna wygrana lublinian. Bieg bez historii.

• 02 min.

Bieg 1

1

2

Jack Holder

3

0

• Dudek dobrze ze startu, ale już na przeciwległej prostej było 5:1 dla gospodarzy, którzy wygrali z ogromną przewagą.