Mecze z publicznością na trybunach jeszcze w tym sezonie?

Bardzo optymistyczne wieści dla sympatyków żużla dobiegły do nas z południa Polski. ROW Rybnik wystosował do kibiców prośbę, aby nie zwracali oni swoich karnetów, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że restrykcje zostaną złagodzone i jeszcze w czerwcu publiczność będzie mogła zostać wpuszczona na stadion. Wprawdzie liczba kibiców podczas rozgrywek będzie zdecydowanie ograniczona, niemniej informacja i tak wywołała ogromny entuzjazm wśród fanów czarnego sportu.

Na stronie rekinów możemy przeczytać: “Z wciąż jeszcze nieoficjalnych informacji, ale potwierdzonych w kilku źródłach wiemy, że w trakcie sezonu restrykcje dotyczące zakazu wstępu kibiców na stadion będą stopniowo, ale systematycznie łagodzone. Prawdopodobnie jeszcze w czerwcu stadion będzie mógł w mniej więcej 25-30 procentach zapełnić się kibicami. A w naszym przypadku będzie to oznaczało, że na stadion wejdą wyłącznie posiadacze karnetów. Wszystko wskazuje na to, że biletów w wolnej sprzedaży nie będzie wcale.”

Dodatkowo warto podkreślić, że napewniej jedynie posiadacze karnetów będą mieli możliwość wejść na stadion, oraz w podziękowaniu za wsparcie klubu otrzymają na koniec sezonu klubową koszulkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *