Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Mecze Arged Malesa Ostrów głównie w niedzielę?

Arged Malesa Ostrów

Autor: Redakcja

EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC
Mecze Arged Malesa Ostrów głównie w niedzielę? 3

Mecze Arged Malesa Ostrów głównie w niedzielę?

Sezon 2021 zbliża się wielkimi krokami. W nim mecze eWinner 1.Ligi mają rozgrywać się nawet przez 3 dni. Soboty, niedzielę oraz w poniedziałki. Przy ustalaniu dokładnego dnia meczu danej drużyny są jednak pewne uwarunkowania. Głównie chodzi tutaj o Arged Malesa, bowiem ta drużyna jako jedyna w eWinner 1. LŻ ma w swojej kadrze uczestnika cyklu Grand Prix. Jest nim Szwed, Oliver Berntzon. Dodatkowo Nicolai Klindt podpisał kontrakt na starty w lidze angielskiej z drużyną Ipswich Witches, a jak wynika ze slotu poniedziałki są przeznaczone dla Wysp Brytyjskich.

Nicolai Klindt z Ostrowa podpisał kontrakt w Anglii. Już nie możemy zrobić meczów tej drużyny w poniedziałek, bo ze slotu wynika, że to jest dzień dla Anglików. W przypadku Ostrowa jest jeszcze kłopot z Oliverem Berntzonem, który startuje w Grand Prix. To z kolei nie pozwala dać meczów tej drużyny w sobotę, na którą zaplanowana jest liga i Grand Prix powiedział działacz GKSŻ-tu – Dariusz Cieślak (źródło: Tutaj)

Wiele więc wskazuje na to, że mecze drużyny trenera Mariusza Staszewskiego możemy spodziewać się w głównie w niedzielę tak, jak kibice czarnego sportu w Polsce się do tego przyzwyczaili.

Przypomnijmy, że w 1. kolejce Ostrowianie udadzą się na wyjazd do Bydgoszczy. Natomiast przed własną publicznością zaprezentują się w 2. rundzie, kiedy to w derbach wielkopolski zmierzą się z Aforti Startem Gniezno.

fot. Sonia Kaps

baner 1200 200
Mecze Arged Malesa Ostrów głównie w niedzielę? 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *