Żużel - Best Speedway Tv

Mecz Narodów w nowej formule | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Mecz Narodów

Mecz Narodów w nowej formule

Mecz Narodów w nowej formule

Mecz Narodów powoli staje się tradycją w Łódzkim kalendarzu żużlowym i dzięki zaangażowaniu rodzinny Skrzydlewskich są plany, aby w kolejnych latach turniej ten stawał się jeszcze ciekawszy dla kibiców Orła. O planach związanych z tym turniejem opowiedział nam Honorowy Prezes Orła Łódź Witold Skrzydlewski.

– Według mnie z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem, już można powiedzieć, że na stałe wpisała się do kalendarzu rozgrywek, w tym roku będzie „novum”, ponieważ zrobiliśmy sondę czy kibice chcą turniej na początku, czy na końcu sezonu i olbrzymia większość zadecydowała, że na początku sezonu i tak też będzie w tym roku – powiedział nam Witold Skrzydlewski.

Zwykle Mecz Narodów był to turniej kończący i zwieńczający sezon na „Moto Arenie”, jednak jak zapowiada prezes, ma się to zmienić. W przyszłym tygodniu ma zostać ogłoszona dokładna data turnieju. Zmiana ta jest najpewniej podyktowana tym, że na początku sezonu zawodnicy szukają jazdy i łatwiej będzie przekonać większe nazwiska do startu w zawodach niż jak, to wyglądało w zeszłym roku, kiedy impreza ta odbywała się 17 września a największymi gwiazdami byli miejscowi zawodnicy Orła, czyli Brady Kurtz, Niels Kristian Iversen oraz Tomasz Gapiński i Janusz Kołodziej.

Luke Killeen nowym zawodnikiem WTS Sparty Wrocław

Jak zapowiada prezes, niektóre rzeczy pozostaną jednak bez zmian, jak chociażby ceny biletów na to wydarzenie, które wciąż będą kosztowały symboliczną „złotówkę”, tylko po to aby zachować kontrolę przy wpuszczaniu kibiców na daną trybunę czy sektor.

Fot. Orzeł Łódź

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×