Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Metalkas 2. Ekstraliga

Mateusz Szczepaniak w Abramczyk Polonii Bydgoszcz?!

Mateusz Szczepaniak
Fot. Emilia Hamerska - Lengas

Autor: Dawid Ociepa

Mateusz Szczepaniak w Abramczyk Polonii Bydgoszcz?!

Obecny zawodnik ZOOleszcz GKM-u Grudziądz – Mateusz Szczepaniak, w obecnym sezonie wystartował tylko w trzech wyścigach PGE Ekstraligi. Nie jest on zadowolony ze swojej sytuacji w klubie. Tajemnicą więc nie jest to, że szukał wypożyczenia. Za Gazetą Pomorską dowiedzieliśmy się, że dostał zielone światło na zmianę zespołu. Chętna na niego jest Abramczyk Polonia Bydgoszcz.

Tomasz Gapiński poinformował o swoim stanie zdrowia. Złe wieści dla Orła Łódź

Jestem zainteresowany tym zawodnikiem. Pracowałem z Mateuszem jedenaście lat temu w Bydgoszczy. To ułożony chłopak, ambitny na torze i poza nim. Przeszedł trudną drogę w Krośnie, w Grudziądza dostał prztyczka w nos, ale wciąż ma przed sobą pół sezonu, w trakcie którego może udowodnić swoją wartość. To byłaby szansa dla niego, a i dla nas wartość dodana do drużyny – przyznał na łamach Gazety Pomorskiej prezes Polonii – Jerzy Kanclerz.

Szczepaniak miałby w składzie zastępować kontuzjowanego Daniela Jeleniewskiego. Obecny zawodnik klubu z Bydgoszczy nie będzie jeździł przez 4-5 tygodni. Stąd też decyzja o przejściu do zespołu walczącego o awans do PGE Ekstraligi byłaby najbardziej rozsądna.

Nadal nie mamy żadnego oficjalnego potwierdzenia wypożyczenia. Choć źródła wskazują, że to ma się stać w najbliższych dniach. Oprócz Polonii po usługi młodszego z braci Szczepaniaków zgłosiły się inne, pierwszoligowe kluby.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *