Przejdź do treści
Aktualności/Ligi Zagraniczne

Mateusz Szczepaniak objechany przez… Celinę Liebmann

Mateusz Szczepaniak
Fot. Emilia Hamerska - Lengas

Autor: Krzysztof Choroszy

Mateusz Szczepaniak objechany przez… Celinę Liebmann

Mateusz Szczepaniak oprócz startów w polskiej 1. Lidze Żużlowej, jeździ również w niemieckim Pocking. We wtorkowym meczu jego drużyny doszło do niespodziewanej sytuacji, właśnie z udziałem Polaka, reprezentującego bydgoską Polonię.

Liga szwedzka: Wyrównane spotkania, obrońca tytułu za burtą! [RELACJA]

W jednym z biegów Szczepaniak został pokonany przez Niemkę, Celine Liebmann, która przez cały wyścig wyraźnie jechała przed polskim żużlowcem. Przypomnijmy, że Liebmann próbowała swoich sił w Polsce, jednak była ona za słaba i nie prezentowała się dobrze, na najniższym szczeblu rozgrywkowym w naszym kraju, a także w Ekstralidze U24, więc pokonanie takiego zawodnika jest dla niej sukcesem, a dla Szczepaniaka… kompromitacją.

Dla 36-latka obecny sezon jest wielką sinusoidą, od nieudanej walki o skład w GKM-ie Grudziądz, po solidną jazdę na zapleczu PGE Ekstraligi. Wtorkowy „wyczyn” jest jednak czymś, co nie powinno zdarzać się nie tylko najlepszym, bo przegrana z odstającą nie tylko umiejętnościami, ale także fizycznością Liebmann, to coś, o czym nie powinniśmy mówić w kontekście pierwszoligowca.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *