Żużel - Best Speedway Tv

Martin Vaculik -"Wielkie gratulacje dla chłopaków i mojego teamu" | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Martin Vaculik

Martin Vaculik -“Wielkie gratulacje dla chłopaków i mojego teamu”

Martin Vaculik – “Wielkie gratulacje dla chłopaków i mojego teamu”

W niedzielnym drugim ćwierćfinałowym meczu PGE Ekstraligi Stal pokonała Apator Toruń. Świetny występ w gorzowskich barwach zanotował Martin Vaculik, który wrócił do ścigania po kontuzji.

Bauhaus-Ligan: Zaczynamy ćwierćfinały! Piekielnie trudne zadanie Rospiggarny i szansa na rehabilitację mistrza

32-latek zdobył 15 punktów i dwa bonusy. W pomeczowej rozmowie podsumował swój występ oraz chwalił swoich kolegów z ekipy. – Jeszcze raz to podkreślę, jestem z nich bardzo dumny. Wielkie gratulacje dla chłopaków i mojego teamu, bo pokazali w Toruniu coś niesamowitego. Dzięki wynikowi, który uzyskaliśmy na MotoArenie, było nam trochę lżej.

Oczywiście nie było lekko, bo każdy mecz w PGE Ekstralidze jest ciężki. Jak oglądałem przed telewizorem ten pierwszy mecz ćwierćfinałowy naszego zespołu, to prawie dwa razy miałem zawał. Czapki z głów dla naszego zespołu, bo byli niesamowici. Cieszyłem się, że mogę wrócić do nich. Nie mogłem zawieść ich ani kibiców. Po tym, jak zrobili kawał roboty w Toruniu. Nie wyobrażam sobie teraz tego, żebym w tym meczu nie dał z siebie stu procent. Jestem zadowolony, że wynik jest taki, a nie inny i jedziemy o medale – zakończył żużlowiec Stali Gorzów.

fot. Łukasz Wilk

Zostaw komentarz

×