Żużel - Best Speedway Tv

Marek Ustrobiński dołączył do zarządu Texom Stali Rzeszów | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Marek Ustrobiński

Marek Ustrobiński dołączył do zarządu Texom Stali Rzeszów

Marek Ustrobiński dołączył do zarządu Texom Stali Rzeszów

Marek Ustrobiński, czyli były wiceprezydent Rzeszowa, dołączył do zarządu Spółki Akcyjnej H69 Speedway S.A. Samorządowiec od lat jest kibicem rzeszowskiego speedwaya i wielokrotnie wspierał działaczy klubu z ulicy Hetmańskiej.

W klubie z Rzeszowa od lutego 2022 roku zachodzą znaczące zmiany. To wtedy zarejestrowano Spółkę Akcyjną H69 Speedway S.A. Prezesem klubu został Łukasz Rojek, który nie ukrywa, że cele włodarzy są ambitne, a ukoronowaniem starań zawodników i zarządu ma być powrót do żużlowej ekstraligi i nawiązanie do wielkich tradycji żużla w Rzeszowie.

Kolejnym ważnym krokiem jest dołączenie do zarządu spółki Marka Ustrobińskiego, czyli wieloletniego wiceprezydenta Rzeszowa. Marek Ustrobińśki to obecnie prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie. W przeszłości odpowiadał za inwestycje miejskie i miejską infrastrukturę. Osobiście angażował się m.in. w przebudowę stadionu miejskiego pod kątem potrzeb sportu żużlowego.

Betard Sparta Wrocław podała plan sparingowy

– Od lat jestem związany z rzeszowskim sportem motorowym, bardzo zależy mi na tym by rzeszowski żużel wrócił na należne mu miejsce na polskiej scenie tego sportu. Spółka, która obecnie zarządza klubem to zespół ambitnych ludzi, którzy dają nadzieję na reaktywację rzeszowskiego żużla. Dlatego postanowiłem pomóc i zaangażować się w prace klubu. Widzę zaangażowanie zarządu spółki, doceniam działania i wierzę, że stawiane cele będą zrealizowane. Dlatego postanowiłem wspomóc spółkę i klub w dążeniu do tego by Rzeszów ponownie stał się jednym z najważniejszych ośrodków żużla w Polsce – mówi Marek Ustrobiński dla klubowych mediów.

Były Wiceprezydent Rzeszowa nie ukrywa, że bardzo ważne jest to, żeby działania klubu zyskały poparcie prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka, któremu odbudowa pozycji rzeszowskiego żużla także leży na sercu

– To, że pan Marek Ustrobiński dołączył do zarządu naszej spółki to dla nas bardzo dobra wiadomość. Ważne wydarzenie dzięki, któremu klub zyskuje wizerunkowo, prestiżowo, bo pan Ustrobiński to wieloletni wiceprezydent Rzeszowa, ale co najważniejsze bardzo dobry menedżer i sprawny organizator. Jego umiejętności są dla nas nie do przecenienia. Bardzo nas cieszy także wsparcie prezydenta miasta. To ważny komunikat mówiący o tym, że jesteśmy potrzebni i działamy we właściwym kierunku, także dla dobra miasta – powiedział Łukasz Rojek, prezes zarządu Texom Stal Rzeszów.

Reklamy

Fot. Paweł Wilczyński

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×