Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Marcin Musiał startuje z nowym projektem. Będą rozmowy z prezesami

Marcin Musiał
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Krzysztof Choroszy

Marcin Musiał startuje z nowym projektem. Będą rozmowy z prezesami

Marcin Musiał, dziennikarz Eleven Sports, prowadzi również swój kanał na YouTube. Na nim możemy znaleźć między innymi głośny materiał o Darcy Wardzie, który został nawet nominowany do nagrody w Festiwalu Polskich Filmów Sportowych. Teraz komentator szykuje kolejną produkcję, która może zainteresować wielu kibiców sportu żużlowego.

W swoich mediach społecznościowych dziennikarz ogłosił, że startuje z projektem, który będzie nosić tytuł „Gabinet Prezesa”. Będą to rozmowy z każdym z prezesów zespołów PGE Ekstraligi, a odcinki będzie można zarówno oglądać jak wideo oraz słuchać jak podcastu. Seria będzie publikowana na kanale YouTube Marcina Musiała, gdzie znajdują się również inne ciekawe materiały stworzone przez komentatora Eleven.

– Każdy z nich ma swój punkt widzenia, swoją filozofię zarządzania, swoje podejście i wreszcie swoją indywidualną historię. To oni obracają milionami, negocjują ze sponsorami i z zawodnikami, to oni wreszcie ustalają ceny biletów. Czas wreszcie zapytać ich wprost, o kasę, o metody, o strategie, które doprowadziły ich na sam szczyt żużlowej piramidy – mówił w opublikowanej przez siebie zapowiedzi „Gabinetu Prezesa”.

Prezesi klubów żużlowych nie są osobami, będącymi na pierwszym planie. Oni jednak mają wpływ na finanse, kontrakty i inne rzeczy takie jak ceny biletów czy sponsorzy. Projekt dziennikarza będzie pierwszym, w którym sternicy drużyn zostaną postawieni na pierwszym planie i będą odpowiadać na przeróżne pytania nie tylko dotyczące tego, co aktualnie dzieje się z zarządzaną przez nich ekipą.

Waldemar Sadowski
Fot. Facebook/Waldemar Sadowski
słynne małżeństwo
Fot. Paweł Wilczyński

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *