Żużel - Best Speedway Tv

Marcin Majewski żegna się z Canal+! Sensacyjna zmiana w obsadzie stacji telewizyjnej | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Marcin Majewski

Marcin Majewski żegna się z Canal+! Sensacyjna zmiana w obsadzie stacji telewizyjnej

Marcin Majewski żegna się z Canal+! Sensacyjna zmiana w obsadzie stacji telewizyjnej

Podczas okienka transferowego, który za moment dobiegnie końca, nie tylko w składach drużyn wprowadzane są zmiany. Dzisiaj szef żużla w Canal+ ogłosił, że odchodzi ze stacji.

Marcin Majewski pochodzi z Krosna. Od lipca 2013 roku pełnił funkcję „szefa żużla” w Canal+. W stacji zajął miejsce Darii Kabały-Malarz. Jako dziennikarz zobaczyć możemy go również w innych serwisach sportowych (TVN czy TVN24). Prowadził magazyn PGE Ekstraligi, jest twórcą filmu o Tomaszu Gollobie pt. „Czas” oraz pracował przy realizacji serialu „To jest żużel”. Dziś na jego koncie w mediach społecznościowych pojawił się wpis, w którym mówi o zakończeniu przygody z żużlem w telewizji.

WATAHA A.D. 2023  

Drodzy. Zakończyłem blisko 10-letnia współpracę z C+. Zostawiam żużel w TV, w życiowej formie, z pierwszym w historii żużlowym serialem. Dziękuję mojemu teamowi. Jesteście SUPER. Dziękuje ekspertom. Już się cieszę na nowe wyzwania, a póki co dzieci cieszą się na tatę w domu.” – czytamy na Twitterze Marcina Majewskiego.

Niestety jeszcze nie wiadomo, kto będzie jego zastępcą.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

fot. Tomasz Gollob/Canal +

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×