Żużel - Best Speedway Tv

Marcin Gortat nie zainwestuje w Orła Łódź | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Marcin Gortat nie zainwestuje w Orła Łódź

Baner duży psd

Marcin Gortat nie zainwestuje w Orła Łódź

W ostatnim magazynie Best Speedway 1 Liga Rafał Świderski i Krystian Natoński gościli Rohana Tungate’a i Marcina Gortata, czyli parę, o której ostatnimi czasy było głośno w mediach. Podczas programu padło pytanie o możliwość współfinansowania łódzkiego klubu przez byłego gracza NBA. Gortat zaprzeczył podobnym spekulacjom, tłumacząc, że nigdy nie doszło do rozmowy o jego ewentualnej inwestycji w Orła.

Marcin Gortat powiedział: „W Łodzi jest bardzo duże ciśnienie, żeby jakiś inwestor w końcu zainteresował się Orłem i pomógł Witoldowi Skrzydlewskiemu w finansowaniu klubu, by podnieść jakość Orła”.

„Miałem spotkania z firmami, które pomagają klubowi i z tych rozmów wynika, że pomoc takiej osoby jak ja zdecydowanie by się klubowi przydała. Ja byłem jednak tylko kibicem, który przyszedł na stadion Orła i zakochał się w speedwayu. Uwielbiam go oglądać, uwielbiam zapach spalin, ale na dzień dzisiejszy nie mam potrzeby inwestować w klub” – dodał MG13.

Cała rozmowa z Marcinem Gortatem i Rohanem Tungate’m dostępna jest Tutaj.

Reklamy

fot. facebook KŻ Orzeł Łódź

baner mały psd
https://pl.pitstopdistribution.com/

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×