Żużel - Best Speedway Tv

Mads Hansen i Michael Jepsen Jensen blisko Wybrzeża Gdańsk | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mads Hansen i Michael Jepsen Jensen blisko Wybrzeża Gdańsk

Mads Hansen

Mads Hansen i Michael Jepsen Jensen blisko Wybrzeża Gdańsk

Mads Hansen i Michael Jepsen Jensen to obecnie jedne z najgorętszych nazwisk w eWinner 1 Lidze. Pierwszy z nich w minionym sezonie startował w barwach Trans MF Landshut Devils a drugi GTM Start Gniezno. Wiele wskazuje na to, że w przyszłym roku będą startować w tym samym zespole, czyli Wybrzeżu Gdańsk.

Wybrzeże, po tym jak jego szeregi opuścił Rasmus Jensen, szuka na rynku wzmocnień, będących w zasięgu klubu znad morza. Klub chce zabezpieczyć się przed odejściem innych zawodników i celuje w dwa mocne transfery. Wybór prezesa Zdunka miał paść na dobrze znanych kibicom pierwszej ligi zawodników. Są nimi Mads Hansen oraz Michael Jepsen Jensen. Obaj po sezonie mają zmienić barwy klubowe (pierwszy już to potwierdził) i to właśnie oni mają dołączyć do ekipy z Gdańska.

Mads Hansen w polskiej lidze żużlowej startuje od 2018, reprezentując kluby Stelmet Falubazu Zielona Góra (2018), Kolejarza Opole (2018–2021) i Trans MF Landshut Devils (2022). Mads Hansen to między innymi dwukrotny medalista drużynowych mistrzostw świata juniorów: srebrny (Outrup 2020) oraz brązowy (Manchester 2019), czterokrotny medalista drużynowych mistrzostw Europy juniorów: złoty (Dyneburg 2018) oraz trzykrotnie srebrny (Krosno 2017, Lamothe-Landerron 2019, Łódź 2020) oraz brązowy medalista indywidualnych mistrzostw Europy juniorów (Równe 2019). W minionym sezonie uzyskał średnią na poziomie 1,521.

Robert Chmiel i Eduard Krcmar wygrali Mistrzostwa Czech Par

Michael Jepsen Jensen jest zdecydowanie lepiej znany kibicom z Polski i również o wiele bardziej utytułowany. Jepsen Jensen to między innymi Indywidualny Mistrz Świata Juniorów (2012), zwycięzcę Drużynowych Mistrzostwach Świata Juniorów (2010) oraz w Drużynowym Pucharze Świata (2012). W zawodach indywidualnych zajął drugie miejsca w Mistrzostwach Europy Juniorów (2011 i 2012), a także w indywidualnych mistrzostwach Danii (2017). W minionym sezonie uzyskał średnią na poziomie 1,745.

EST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×