Żużel - Best Speedway Tv

Luke Becker zostaje w Wolverhampton | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Luke Becker zostaje w Wolverhampton

Luke Becker

Luke Becker zostaje w Wolverhampton

Wolverhampton Wolves ogłosili ostatniego zawodnika ze składu na sezon 2022. Trzeci sezon w “Wilkach” spędzi Luke Becker, który oprócz kontraktu w Premiership ma ścigać się również w Szwecji dla Dackarny Malilla i w eWinner 1. Lidze jako zawodnik Orła Łódź.

Amerykanin zamknął skład ekipy z Wolverhampton, której skład wygląda dość imponująco. Oprócz Beckera na Ladbroke Stadium będą ścigać się Ryan Douglas, Sam Masters, Nick Morris, Steve Worral, Drew Kemp i Leon Flint.

“Spędziłem już dwa lata w Wollverhmpton i miałem same dobre doświadczenia. Jazda tu nauczyła mnie wiele i wierzę, że uformowała mnie jako zawodnika, którym teraz jestem. Mimo że w zeszłym roku nie udało nam się wejść do finału, to i tak mieliśmy naprawdę udany sezon, kończąc w czołówce ligi i jestem bardzo głodny dalszych przygotowań do zbliżającego się sezonu” – powiedział Luke Becker dla klubowych mediów.

Warto wspomnieć, że w 2021 Wolverhampton Wolves zakończyli rundę zasadniczą na drugim miejscu, ale w półfinale polegli w starciu z Peterborough Panthers. Teraz skład wygląda na mocniejszy niż dotychczasowy, a zachowanie Amerykanina w drużynie z pewnością dalej pozwoli “Wilkom” rywalizować o najwyższe cele w Premiership.

fot. Emilia Hamerska-Lengas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×