Żużel - Best Speedway Tv

Lubelska torpeda – Mikkel Michelsen | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lubelska torpeda – Mikkel Michelsen

Mikkel Michelsen

Lubelska torpeda – Mikkel Michelsen

Motor Lublin z całą pewnością jest dumny, że udało im się zatrzymać Michelsena na dłużej. To, jak jeździ ten chłopak, jest niesamowite. W ogólnej klasyfikacji punktowej w PGE Ekstralidze znajduje się na czwartym miejscu z 54 “oczkami” na koncie. Dodatkowo jest najskuteczniejszym zawodnikiem w klubie nad Bystrzycą. OczywiścieC zdarzają się pomyłki i słabe zdobycze punktowe, jednak Mikkel jest bardzo waleczny i goni przeciwników do ostatnich metrów.  

Lubelski zawodnik podczas drugiego finału SEC w Bydgoszczy zajął drugie miejsce na podium, kończąc rozgrywkę z dorobkiem trzynastu punktów. Akurat te zawody w wykonaniu Mikkela Michelsena były bardzo widowiskowe – szczególnie finał, w którym Mikkel najpierw wyprzedził Sayfutdinowa, a na ostatnim okrążeniu swojego klubowego kolegę, Grigorija Łagutę. Na tę chwilę Duńczyk w ogólnej klasyfikacji SEC znajduje się na czwartym miejscu z 23 “oczkami”. Jeden punkt więcej ma Robert Lambert i Nicki Pedersen. Natomiast na czele tabeli jest Leon Madsen z 26 punktami.  

Kibice z Lublina liczą na to, że Mikkel Michelsen swoją formą będzie zaskakiwał do końca tego sezonu, ale też przez cały kolejny – bo jak wiemy na taki okres czasu ma podpisaną umowę z lubelskimi działaczami. Kto wie, może Duńczyk zagości w tej ekipie na dłużej i będzie uszczęśliwiał kibiców swoją jazdą.  

fot. Karolina Łukaszewska

Reklamy

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×