Żużel - Best Speedway Tv

Leszek Demski wypowiedział się o kontrowersji w Częstochowie! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Leszek Demski

Leszek Demski wypowiedział się o kontrowersji w Częstochowie!

Leszek Demski wypowiedział się o kontrowersji w Częstochowie!

Ogromnych kontrowersji dostarczyły decyzje sędziowskie w 14. biegu w Czestochowie. Swoją opinię na ten temat wyraził Leszek Demski. Zawodnik gospodarzy zapoznał się z nawierzchnią toru po kontakcie z Szymonem Woźniakiem.

Szymon Woźniak lekko wynosił się, ale chciałbym zwrócić uwagę na zakładanie się Kacpra Woryny na Szymona Woźniaka i zmianę toru jazdy -mówił w Magazynie PGE Ekstraligi Leszek Demski.

Można było na siłę znaleźć winnego tej sytuacji, ale bardzo dobrze, że bieg został powtórzony w pełnym składzie, bo mielibyśmy niepotrzebną dyskusję, czy to zawodnik w kasku żółtym do wykluczenia, czy też zawodnik w kasku niebieskim. Nie jest to błąd sędziego, ale jeśli mielibyśmy wskazywać, to więcej winy jest Kacpra Woryny niż Szymona Woźniaka – zakończył Leszek Demski

Kubera czy Zmarzlik? – Kto zostanie Indywidualnym Mistrzem Polski? – Zapowiedź 3. finału IMP w Rzeszowie

305356355 10225517804386305 8335375713572847131 n
fot. Paweł Wilczyński / Piotr Lis

W drugiej odsłonie pierwszego z biegów nominowanych po raz kolejny upadek zanotował Woryna. Tym razem zawodnik Włókniarza walczył o pozycję z Patrickem Hansenem. Piotr Lis z powtórki wykluczył zawodnika Moje Bermudy Stali Gorzów

Kacper Woryna widząc, że jest już praktycznie wyprzedzony przez Patricka Hansena, zaczął dojeżdżać do przeciwnika i zakładać się. W mojej ocenie do wykluczenia był Kacper Woryna – przekazał krótko Leszek Demski.

fot. Paweł Wilczyński

Zostaw komentarz

×