Przejdź do treści
Aktualności/Turnieje Indywidualne

Leon Madsen uczestniczył w kraksie podczas turnieju w Danii i wycofał się z turnieju. Nowe informacje co z jego zdrowiem!

Leon Madsen

Autor: Redakcja

Leon Madsen uczestniczył w kraksie podczas turnieju w Danii i wycofał się z turnieju. Nowe informacje co z jego zdrowiem!

Już w pierwszym biegu zawodnik Włókniarza zaliczył upadek i wycofał się z rywalizacji. Leon Madsen był faworytem Indywidualnych Mistrzostw Danii rozgrywanych w Holsted. Brakowało m. in. Nicki Pedersena, Mikkela Michelsena, którzy są kontuzjowani. Nadomiar broniący tytułu Anders Thomsen też nie jest w pełni zdrów po ostatnich upadkach.

W pierwszym wyścigu dnia doszło do upadku Leona Madsena i Michaela Jepsena Jensena, którzy wycofali się z zawodów. Jak podaje klub zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa informacje w komunikacie na stronie – „U naszego zawodnika nie stwierdzono żadnych złamań, jednak kapitan “Lwów” jest bardzo mocno poobijany.”

433B54AB EBD6 48F4 BBB3 F95DF20C97D2

W ostatnim czasie mamy prawdziwe apogeum upadków żużlowców, którzy to pauzują lub jeżdżą na lekach przeciwbólowych, aby nie opuszczać swoich zawodów. Zapewne sobotni występ Leona Madsena w Grand Prix jak i meczu ligowym zespołu z Częstochowy jest niezagrożony i zobaczymy go na torze.

fot. LPL Foto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *