Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Turnieje Indywidualne

Kryterium Asów z transmisją TV!

Kryterium Asów

Autor: Jakub Żak

Oceń Wpis

Kryterium Asów z transmisją TV!

W piątek 25 marca o godzinie 18 w Bydgoszczy odbędzie się Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda, które otworzy sezon żużlowy w Polsce. Obsada została już potwierdzona jakiś czas temu, a teraz organizatorzy ogłosili, gdzie będzie można obejrzeć turniej.

Prawa do transmisji pozyskał Canal+, co oznacza, że zmagania będzie można oglądać na kanale nSport+ oraz w serwisie Canal+online. W związku z tym zawody nie rozpoczną się tak, jak planowano o 17, lecz o 18.

Studio natomiast zacznie się już o 17:30, gospodarzem będzie Michał Łopaciński, a jego gościem Mirosław Jabłoński. Zmagania skomentują Maciej Noskowicz i legenda turnieju Tomasz Gollob.

„Na przestrzeni lat największą gwiazdą Kryterium Asów był oczywiście Tomasz Gollob, który aż 14 razy zwyciężał w tej imprezie, w tym 9 razy z rzędu. W tym roku Tomasz Gollob będzie komentował zawody na naszej antenie, a wspólnie z widzami będziemy obserwować rywalizację z udziałem aż siedmiu uczestników cyklu Grand Prix. To będzie naprawdę mocne otwarcie sezonu, który sam w sobie zapowiada się niezwykle interesująco” – powiedział Marcin Majewski na łamach kryteriumasow.com.

Przypomnijmy, że w XXXIII Kryterium Asów wezmą udział m.in. Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Mikkel Michelsen, Jason Doyle, Dominik Kubera, czy Maciej Janowski.

Reklamy

fot. kryteriumasow.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×