Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kryterium Asów z transmisją TV!

Kryterium Asów

Kryterium Asów z transmisją TV!

W piątek 25 marca o godzinie 18 w Bydgoszczy odbędzie się Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda, które otworzy sezon żużlowy w Polsce. Obsada została już potwierdzona jakiś czas temu, a teraz organizatorzy ogłosili, gdzie będzie można obejrzeć turniej.

Prawa do transmisji pozyskał Canal+, co oznacza, że zmagania będzie można oglądać na kanale nSport+ oraz w serwisie Canal+online. W związku z tym zawody nie rozpoczną się tak, jak planowano o 17, lecz o 18.

Studio natomiast zacznie się już o 17:30, gospodarzem będzie Michał Łopaciński, a jego gościem Mirosław Jabłoński. Zmagania skomentują Maciej Noskowicz i legenda turnieju Tomasz Gollob.

„Na przestrzeni lat największą gwiazdą Kryterium Asów był oczywiście Tomasz Gollob, który aż 14 razy zwyciężał w tej imprezie, w tym 9 razy z rzędu. W tym roku Tomasz Gollob będzie komentował zawody na naszej antenie, a wspólnie z widzami będziemy obserwować rywalizację z udziałem aż siedmiu uczestników cyklu Grand Prix. To będzie naprawdę mocne otwarcie sezonu, który sam w sobie zapowiada się niezwykle interesująco” – powiedział Marcin Majewski na łamach kryteriumasow.com.

Przypomnijmy, że w XXXIII Kryterium Asów wezmą udział m.in. Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Mikkel Michelsen, Jason Doyle, Dominik Kubera, czy Maciej Janowski.

fot. kryteriumasow.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×