Przejdź do treści
Aktualności żużlowe

Krótka relacja ze zgrupowania kadry narodowej!

Krótka relacja ze zgrupowania kadry narodowej!

Autor: Redakcja

Krótka relacja ze zgrupowania kadry narodowej!

Aby urozmaicić kadrowiczom trening, do Bydgoszczy zawita ekipa techniczna, dzięki której zawodnicy będą mogli dokładnie sprawdzić osiągi swoich motocykli. – Będziemy korzystać z telemetrii, aby jeszcze bardziej sprawdzić swoje motocykle, ustawienia. Chcemy jak najlepiej przepracować ten czas, w którym zarówno seniorzy, jak i juniorzy będą mogli pojeździć i zapoznać się z atmosferą panującą w kadrze Polski – dodał Rafał Dobrucki, nowy selekcjoner reprezentacji biało-czerwonych.

Bartosz Zmarzlik: Moje życie trochę się zmieniło

Fenomenalny początek sezonu sprawił, że Bartosz Zmarzlik znów jest na ustach wszystkich kibiców speedwaya. Fenomenalna średnia w PGE Ekstralidze – prawie 3 punkty na wyścig – sprawia, że dwukrotny mistrz świata w czasie konferencji prasowej pytany był przede wszystkim o życie prywatne. – Moje życie trochę się zmieniło ostatnimi czasy, urodził mi się syn, więc jest zupełnie inaczej, ale absolutnie nie przeszkodziło mi to w przygotowaniu do sezonu – wręcz przeciwnie, jest jeszcze lepiej – mówił Bartosz Zmarzlik.

Maciej Janowski: Mam nadzieję, że będzie niezły fun

Dwóch zawodników, po roku przerwy, wróciło do kadry. To Maciej Janowski i Piotr Pawlicki, którzy skonfliktowani byli z poprzednim trenerem Markiem Cieślakiem. – Wracam do kadry i jestem z tego bardzo zadowolony. Liczę naprawdę na owocne zgrupowanie i mam nadzieję, że sobie troszeczkę pojeździmy, potrenujemy i że będzie niezły fun – stwierdził Maciej Janowski, zawodnik Sparty Wrocław.

Piotr Pawlicki, kapitan Unii Leszno, zapytany o to, co by podpowiedział młodym zawodnikom, którzy przyjeżdżają po raz pierwszy na zgrupowanie, odpowiedział: – Czasami zastanawiam się, czy to młodzi zawodnicy nie powinni mi czegoś podpowiedzieć, abym lepiej startował, ale tak już na serio, to na pewno dobrze, że się pokażą na kadrze, poznają tę atmosferę i to zaprocentuje w przyszłości.

fot. Emilia Hamerska – Lengas

źródło. https://gazetalubuska.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *