Żużel - Best Speedway Tv

Krosno bez licencji! GKSŻ wydało decyzję | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Krosno bez licencji! GKSŻ wydało decyzję

Krosno bez licencji

Krosno bez licencji! GKSŻ wydało decyzję

Główna Komisja Sportu Żużlowego zawiesiła licencję toru w Krośnie. Jest to pokłosie niedzielnego meczu pomiędzy Cellfast Wilki Krosno a ebut.pl Stal Gorzów, który został przerwany po 9. biegu ze względu na zły stan toru.

GKM ze zmienionym ustawieniem, Wilki bez Świdnickiego! Awizowane składy na piątkowe mecze

W dniu wczorajszym PGE Ekstraliga poinformowała na swoich mediach społecznościowych, że wystąpiła z wnioskiem do GKSŻ w sprawie cofnięcia licencji toru w Krośnie oraz o wszczęciu postępowania dyscyplinarnego wobec klubu z Miasta Szkła, jak i osób odpowiedzialnych za przygotowanie toru do niedzielnych zmagań.

W dzisiejszym komunikacie GKSŻ możemy przeczytać, że licencja toru w Krośnie została zawieszona na wniosek Ekstraligi Żużlowej sp. z o.o.. W komunikacie jest też mowa o odwołaniu zmagań 2. Rundy DMPJ Grupy A w Krośnie, które to miały odbyć się 24 mają 2023 roku. Runda ta odbędzie się w innym terminie oraz prawdopodobnie miejscu, o którym GKSŻ poinformuje w kolejnym Komunikacie.

fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×