Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Kozłowski Wędliny nowym sponsorem głównym Sparty Wrocław

sponsorem głównym

Autor: Sebastian Krauz

Kozłowski Wędliny nowym sponsorem głównym Sparty Wrocław

Firma Kozłowski Wędliny została oficjalnie nowym sponsorem głównym Sparty Wrocław. Umowę ze strony klubu podpisał prezes Andrzej Rusko a ze strony firmy członek zarządu, Szymon Kozłowski. W ramach współpracy, produkty marki Kozłowski Wędliny pojawią się także w punktach gastronomicznych na Stadionie Olimpijskim.

O tym, że firma Kozłowski Wędliny została nowym sponsorem głównym Sparty Wrocław, klub poinformował za pośrednictwem swojej strony internetowej. Jak czytamy w komunikacie, producent rzemieślniczych wędlin i mięs w sezonie 2023 będzie wspierał klub w roli sponsora głównego a w ramach współpracy, produkty marki Kozłowski Wędliny pojawią się także w punktach gastronomicznych na Stadionie Olimpijskim.

– Jest nam niezmiernie miło, że możemy dołączyć do grona sponsorów Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego. Obserwując ciągły wzrost sprzedaży naszych produktów w rejonie Dolnego Śląska postanowiliśmy poprzez nawiązanie współpracy z klubem wzmocnić rozpoznawalność i pozycje marki Kozłowski Wędliny. Od najmłodszych lat interesujemy się sportem i sami często czynnie uczestniczymy w różnych wydarzeniach sportowych – powiedział Szymon Kozłowski, członek zarządu Zakłady Mięsne Kozłowski Sp. z o.o. klubowym mediom.

Krystian Pieszczek: „W naszej drużynie cały czas powtarzał się ten sam schemat”

Na temat nowego sponsora wypowiedział się także prezes klubu z Wrocławia, Andrzej Rusko, który nie ukrywał radości z podpisania z tej umowy.

– Serdecznie witam markę Kozłowski Wędliny w gronie Sponsorów naszego klubu. Cieszę się, że nasi Partnerzy właśnie we współpracy z klubem widzą potencjał dla rozwoju swojego biznesu. Nasz nowy Sponsor to firma znana z wysokiej jakości produktów i dużej dbałości o klientów. Te same wartości są bliskie i nam, dlatego jestem przekonany, że nasza współpraca będzie owocna i satysfakcjonująca dla obu stron – powiedział prezes Andrzej Rusko klubowym mediom.

Fot. WTS Sparta Wrocław / Facebook

MAGAZYN ŻUŻLOWY, AKTUALNOŚCI I CIEKAWOSTKI NA NASZYM KANALE – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×