Żużel - Best Speedway Tv

Kozłowski Wędliny nowym sponsorem głównym Sparty Wrocław | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
sponsorem głównym

Kozłowski Wędliny nowym sponsorem głównym Sparty Wrocław

Kozłowski Wędliny nowym sponsorem głównym Sparty Wrocław

Firma Kozłowski Wędliny została oficjalnie nowym sponsorem głównym Sparty Wrocław. Umowę ze strony klubu podpisał prezes Andrzej Rusko a ze strony firmy członek zarządu, Szymon Kozłowski. W ramach współpracy, produkty marki Kozłowski Wędliny pojawią się także w punktach gastronomicznych na Stadionie Olimpijskim.

O tym, że firma Kozłowski Wędliny została nowym sponsorem głównym Sparty Wrocław, klub poinformował za pośrednictwem swojej strony internetowej. Jak czytamy w komunikacie, producent rzemieślniczych wędlin i mięs w sezonie 2023 będzie wspierał klub w roli sponsora głównego a w ramach współpracy, produkty marki Kozłowski Wędliny pojawią się także w punktach gastronomicznych na Stadionie Olimpijskim.

– Jest nam niezmiernie miło, że możemy dołączyć do grona sponsorów Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego. Obserwując ciągły wzrost sprzedaży naszych produktów w rejonie Dolnego Śląska postanowiliśmy poprzez nawiązanie współpracy z klubem wzmocnić rozpoznawalność i pozycje marki Kozłowski Wędliny. Od najmłodszych lat interesujemy się sportem i sami często czynnie uczestniczymy w różnych wydarzeniach sportowych – powiedział Szymon Kozłowski, członek zarządu Zakłady Mięsne Kozłowski Sp. z o.o. klubowym mediom.

Krystian Pieszczek: „W naszej drużynie cały czas powtarzał się ten sam schemat”

Na temat nowego sponsora wypowiedział się także prezes klubu z Wrocławia, Andrzej Rusko, który nie ukrywał radości z podpisania z tej umowy.

– Serdecznie witam markę Kozłowski Wędliny w gronie Sponsorów naszego klubu. Cieszę się, że nasi Partnerzy właśnie we współpracy z klubem widzą potencjał dla rozwoju swojego biznesu. Nasz nowy Sponsor to firma znana z wysokiej jakości produktów i dużej dbałości o klientów. Te same wartości są bliskie i nam, dlatego jestem przekonany, że nasza współpraca będzie owocna i satysfakcjonująca dla obu stron – powiedział prezes Andrzej Rusko klubowym mediom.

Fot. WTS Sparta Wrocław / Facebook

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY, AKTUALNOŚCI I CIEKAWOSTKI NA NASZYM KANALE – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×