Żużel - Best Speedway Tv

Koszmarny wypadek w Danii! Francis Gusts poważnie kontuzjowany?! [AKTUALIZACJA] | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Francis Gusts

Koszmarny wypadek w Danii! Francis Gusts poważnie kontuzjowany?! [AKTUALIZACJA]

Koszmarny wypadek w Danii! Francis Gusts poważnie kontuzjowany?! [AKTUALIZACJA]

Zawodnik z Łotwy brał udział w koszmarnie wyglądającym wypadku podczas półfinału duńskiej Speedway League. Zawodnik GSK Liga został zabrany do szpitala z podejrzeniem poważnej kontuzji.

Dramat rozegrał się w 10 biegu. Gusts zaliczył makabrycznie wyglądający upadek na drugim łuku, po tym jak nie opanował motocyklu i z pełnym impetem uderzył o tor. Do Łotysza natychmiast wyjechała karetka, a lekarze podjęli decyzje o zabraniu zawodnika do szpitala. U Gustsa lekarze podejrzewają złamanie nogi. O wszelkich aktualizacjach na ten temat, będziemy informować na bieżąco.

Francis Gusts
U młodego Łotysza lekarze podejrzewają złamanie nogi

[AKTUALIZACJA 21:00]

PSŻ Poznań, czyli klub do którego został wypożyczony ze Sparty Wrocław Francis Gusts, potwierdził, że u zawodnika podejrzewany jest uraz nogi. Na tą chwilę nie ma oficjalnie potwierdzonej diagnozy.

[AKTUALIZACJA 22:40]

Francis Gusts przekazał dobre wiadomości. Badania RTG wykazały, że noga nie jest złamana. Uszkodzone są jedynie wiązadła. Zawodnika czekają teraz kolejne badania, które mają określić, czy nie ma innych urazów.

Reklamy
Francis Gusts
Fot: Francis Gusts/Facebook

Fot. Sandra Rejzner

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×