Żużel - Best Speedway Tv

Kontuzja Franciszka Majewskiego! Młody zawodnik z podejrzeniem złamania nogi! | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kontuzja Franciszka Majewskiego! Młody zawodnik z podejrzeniem złamania nogi!

Kontuzja

Kontuzja Franciszka Majewskiego! Młody zawodnik z podejrzeniem złamania nogi!

Ostatni okres jest bardzo udany dla Franciszka Majewskiego, dla którego ostatnie występy przynoszą coraz lepsze występy. Juniorem Kolejarza Rawicz zaczęły się już interesować kluby z PGE Ekstraligi, wiadomo przynajmniej o tym, że Majewskiego widziałaby w swoim zespole wrocławska Sparta. Teraz sytuacja może się nieco skomplikować.

Totalna dominacja w Rzeszowie! Texom Stal Rzeszów 70:19 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz [RELACJA]

W biegu 6. piątkowego meczu, między Stalą Rzeszów a Kolejarzem Rawicz, na tor po kontakcie z Philipem Hellstromem-Baengsem upadł 16-letni wychowanek Kolejarza. Junior nie podnosił się z toru i ostatecznie w karetce opuścił rzeszowski stadion, udając się na badania. Wiemy, że u Majewskiego podejrzewa się złamanie nogi, co dla niego będzie równoznaczne z końcem sezonu.

Jak kontuzja wpłynie na dyspozycję i talent 16-latka? Nie wiadomo, ale może być ona istotna w negocjacjach dotyczących tego, w jakim klubie będzie jeździł Franciszek Majewski w przyszłym sezonie. W obliczu wycofania rawickiego Kolejarza z przyszłorocznych rozgrywek może to stanowić problem dla kariery młodzieżowca.

357699615 189971640712843 3565860232940701601 n
Fot. Czarny Productions

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×