Żużel - Best Speedway Tv

Kontrowersje w Częstochowie | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kontrowersje w Częstochowie

Kontrowersje w Częstochowie

Spotkanie Eltrox Włókniarza Częstochowa z MRGARDEN GKM Grudziądz zostało odwołane. Przez burzę, która przeszła nad stadionem krótko przed meczem zawodnicy zdążyli odjechać jedynie próbę toru.

Decyzja była szybka i nawet szef sędziów pan Leszek Demski wypowiedział się pozytywnie na temat postępowania arbitra. “Ruchy były szybkie i konkretne, co jest o tyle zrozumiałe, że nie mamy problemów z terminami.”

Postanowienia komentowane są jako słuszne, ale to ich okoliczności wywołują kontrowersje, a dokładniej bunt zawodników. Z parku maszyn można było usłyszeć na przykład, że kiedy sędzia włączy czas dwóch minut oni nie wyjadą.

Powody takiego zachowania wydają się logiczne – zdrowie żużlowców jest przecież najważniejsze. “Nie po to budowałem skład na sezon 2020, żeby w pierwszym meczu wysłać chłopaków na urazówkę” – tak sytuację komentował prezes Eltrox Włókniarza Michał Świącik.

Ostatecznie zawody przeniesiono na poniedziałek 15.06. Miejmy nadzieję, że pogoda zapewni dobre warunki do jazdy. Prognozy wyglądają jak najbardziej optymistycznie.

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×