Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kontrowersja w Lesznie! Za co sędzia wykluczył Patryka Dudka?

Kontrowersja

Kontrowersja w Lesznie! Za co sędzia wykluczył Patryka Dudka?

Kolejna kontrowersja w Lesznie. Do sytuacji doszło w trzynastym wyścigu meczu miejscowej Fogo Unii z For Nature Solutions Apatorem Toruń. Na drugim łuku pierwszego okrążenia starli się Piotr Pawlicki z Patrykiem Dudkiem. Sędzia przerwał wyścig i wykluczył zawodnika gości. Decyzja arbitra wydaje się być niezrozumiała.

Kontrowersja

Torunianie lepiej wyszli ze startu i jechali po zwycięstwo biegowe. Na drugim łuku Piotr Pawlicki zaatakował Patryka Dudka. Leszczynianin mocno wyjechał i powiózł rywala na zewnętrzną część toru. Popularny „Duzers” skontrował motocykl i musiał ratować się przed upadkiem.

Sędzia po tym zdarzeniu przerwał wyścig. Po tej sytuacji zawodnik toruńskich „Aniołów” miał spore pretensje i machnął w kierunku wieżyczki sędziowskiej. Po długiej analizie powtórek arbiter wykluczył z biegu…Patryka Dudka. Pytanie pozostaje jedno. Czym były wicemistrz świata zawinął w tym biegu? W końcu to Krzysztof Meyze zapalił czerwone światło oznaczające przerwanie wyścigu.

źródło Canal + 5

W powtórce leszczynianie wygrali w stosunku 5:1 i wyszli na prowadzenie. Czy ta decyzja mogła być inna i czy jest zrozumiała? Na pewno mocno utrudniła sytuację For Nature Solutions Apatora Toruń w końcówce meczu.

Fot. Unia Leszno

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×