Żużel - Best Speedway Tv

Koniec sezonu Fredrika Lindgrena | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Koniec sezonu Fredrika Lindgrena

Koniec sezonu

Koniec sezonu Fredrika Lindgrena

Popularny “Fast Freddie” na swoim Facebooku poinformował o zakończeniu sezonu przez jego team. Żużlowiec przyznał, że powodem są ciągłe zmagania z powikłaniami po przechorowanym koronawirusie oraz problemy z płucami. Lindgren napisał także, że ma problemy z ręką po fatalnym upadku w Grand Prix Vojens.

Szwed wyznał również, że jego stan znacznie pogorszył się podczas play-off ligi szwedzkiej i Grand Prix w Toruniu, miał problemy z koncentracją i skupieniem. Uznał, że dalsze starty nie mają sensu i kontynuacja sezony byłaby niesprawiedliwa w stosunku do rodziny i całego zespołu, który z nim współpracuje.

W dalszej części podziękował członkom swojego teamu (Jonathanowi Birksowi, Davidowi Heynesowi i Kevinowi Zielińskiemu). Podziękował także swojej rodzinie i sponsorom i klubom, które reprezentował. Podkreślił, że pomimo tego, że wiedzieli, iż nie jest w 100% zdrowy to go bardzo mocno wspierali i w niego wierzyli.

Na koniec dodał: ” Żużel to moja praca i duża część mojego życia, ale to nie wszystko, kiedy zaczynasz się czuć źle psychicznie i fizycznie. Mój powrót do zdrowie rozpoczynam zarówna od środka jak i od zewnątrz. Mam nadzieję, że te szczere słowa pomogą innym powiedzieć stop zanim stanie się coś złego.” – Fredrik Lindgren

źródło: facebook.com/fredriklindgren66, cały wpis można przeczytać – tutaj

fot. Instagram / Fredrik Lindgren

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×