Żużel - Best Speedway Tv

Czy Niedźwiadki spłoszą Żurawie na inaugurację sezonu? Zapowiedź meczu Metalika Recykling Kolejarz Rawicz - Texom Stal Rzeszów | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Czy Niedźwiadki spłoszą Żurawie na inaugurację sezonu? Zapowiedź meczu Metalika Recykling Kolejarz Rawicz – Texom Stal Rzeszów

Kolejarz Rawicz

Czy Niedźwiadki spłoszą Żurawie na inaugurację sezonu? Zapowiedź meczu Metalika Recykling Kolejarz Rawicz – Texom Stal Rzeszów

Już w najbliższą sobotę Metalika Recykling Kolejarz Rawicz podejmie na własnym torze Texom Stal Rzeszów. Mecz odbędzie się w ramach 2. kolejki II Ligi Żużlowej. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 14:00.

241888990 3730876407015341 2359978629958287607 n

Mimo, iż formalnie mecz odbywa się w ramach drugiej kolejki ligowej, to dla obu ekip będzie to spotkanie inaugurujące ligowy sezon. Zarówno Niedźwiadkom, jak i Żurawiom nie było dane sprawdzić formy, oraz sprzętu w pierwszej kolejce. Rzeszowianie mieli podjąć na własnym obiekcie OK Bedmet Kolejarz Opole, natomiast Rawiczanie planowali wyjazd do Piły. Oba mecze zostały jednak odwołane.

Liderami Kolejarza mają być w sobotę Daniel Kaczmarek, Damian Dróżdż oraz Sam Masters. Jeśli chodzi o Rzeszowian o sile stanowić mają powracający do klubu Paweł Miesiąc i Dawid Lampart, od których można wymagać pokaźnych zdobyczy punktowych. Niewątpliwie ważna będzie postawa Kevina Woelberta, a także Eduarda Krcmara, który po niemalże roku przerwy wraca do ścigania.

Reklamy

Co ciekawe rawiczan w sobotnie popołudnie poprowadzi trener Adam Skórnicki, który w tym tygodniu dość nieoczekiwanie pożegnał się z drużyną Orła Łódź i szybko znalazł nowego pracodawcę.

Kto lepiej wjedzie w sezon? Czy Niedźwiadki odroczą wiosnę dla Żurawi i odeślą je z powrotem do ciepłych krajów? A może to Rzeszowianie pokuszą się o pierwszą wygraną w sezonie i tym samym udowodnią, że poważnie myślą o walce o najwyższe cele? Odpowiedź poznamy już w sobotę. Transmisja meczu w Canal+Sport5.

Awizowane składy:

Texom Stal Rzeszów:

1. Hubert Łęgowik

2. Paweł Miesiąc

3. Kevin Woelbert

4. Eduard Krcmar

5. Dawid Lampart

6. Gustav Grahn

7. Mateusz Majcher

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz:

9. Daniel Kaczmarek

10. Damian Baliński

11. Nick Skorja

12. Ryan Douglas

13. Damian Dróżdż

14. –

15. Wiktor Przyjemski

fot. Sandra Rejzner

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×