Żużel - Best Speedway Tv

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – SpecHouse PSŻ Poznań. Derby Wielkopolski o finał 2 ligi żużlowej! Czas na Play-offy! [ZAPOWIEDŹ] | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Kolejarz Rawicz

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – SpecHouse PSŻ Poznań. Derby Wielkopolski o finał 2 ligi żużlowej! Czas na Play-offy! [ZAPOWIEDŹ]

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – SpecHouse PSŻ Poznań. Derby Wielkopolski o finał 2 ligi żużlowej! Czas na Play-offy! [ZAPOWIEDŹ]

W sobotę 06.08 o godz. 16 na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu, dojdzie do elektryzującego starcia w ramach pierwszego półfinału rundy Play-off 2 ligi żużlowej. Mecze pomiędzy obiema drużynami w fazie zasadniczej dowiodły wszystkim obserwatorom i ekspertom, że na nic zdały się ich przewidywania bo jak pokazały wyniki obu spotkań, derby rządzą się swoimi prawami.

galeria 1 3

W ostatnim takim pojedynku Metalika Recycling Kolejarz Rawicz zdołała bowiem pokonać SpecHouse PSŻ Poznań 53:37 na ich własnym terenie i zgarnęła w ten sposób również punkt bonusowy w ich wzajemnej rywalizacji. Był to bez wątpienia najgorszy mecz Skorpionów w fazie zasadniczej, na małe usprawiedliwienie można dodać, że jechali oni osłabieni brakiem najskuteczniejszego w całej lidze Łotysza Francisa Gustsa, co nie zmienia jednak faktu, że był to prawdziwy „zimny prysznic” tamtego upalnego dnia.Tym razem role mogą się odwrócić i to drużyna Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz może mówić o sporym osłabieniu jakim jest brak jednego z liderów Australijczyka Sama Mastersa. Zawodnik z Antypodów podczas meczu w lidze angielskiej odniósł dość poważne urazy jakimi są złamany obojczyk oraz zwichnięty bark o czym zawodnik poinformował na swoim profilu społecznościowym.Ta informacja oznacza zapewne koniec sezonu dla zawodnika i ból głowy przy ustawieniu zespołu dla szkoleniowca ekipy Metalika Recycling Kolejarz Rawicz Adama Skórnickiego. Pozostałe personalia nie są żadnym zaskoczeniem w awizowanym zestawieniu, na pozycji nr 14 czyli polskiego młodzieżowca raczej trudno się spodziewać Wiktora Przyjemskiego, którego występ nawet w niedzielnym meczu swojej macierzystej drużyny stoi pod dużym znakiem zapytania.

galeria 2 3

W ekipie SpecHouse PSŻ Poznań bez większych przetasowań a jedynie kosmetyka w ustawieniu jaką zastosował menedżer Tomasz Bajerski w przypadku zamiany pozycji Kevina Fajfera i Runego Holty. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można się spodziewać, że za ZZ wystąpi któryś z zawodników będący lepszy w bezpośredniej rywalizacji na przedmeczowym treningu.Kibice Skorpionów chętnie zobaczyli by w akcji Duńczyka Michaela Palm Tofta ale ten wciąż nie doszedł do siebie po czerwcowej kraksie w lidze angielskiej. Rywalizacja o pozycję nr 3 będzie prawdopodobnie między niedawno pozyskanym Emilem Breumem Ankersenem a Robertem Chmielem choć i tu niewykluczone, że każdy scenariusz jest możliwy. Na nieobsadzonej pozycji młodzieżowej nr 7 można się spodziewać gościnnego występu juniora Fogo Unii Leszno Damiana Ratajczaka.

ReklamyPomimo różnych perypetii w obu drużynach spotkanie zapowiada się bardzo interesująco, szczególnie tym razem gdy stawka jest znacznie wyższa niż w dwóch poprzednich pojedynkach. Dla Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz to będzie prawdziwy test siły zespołu w dość trudnym momencie jakim jest osłabienie brakiem kluczowego zawodnika.Dla SpecHouse PSŻ Poznań to świetna okazja do rewanżu za dwumecz z fazy zasadniczej gdy wydawało się, że wszystko jest pod kontrolą. Teraz wszyscy jednak wiedzą o co jest stawka najbliższych meczów i nie można sobie pozwolić na podobną chwilę słabości jaka miała miejsce poprzednio na Golęcinie.

galeria 3

Kto jest faworytem? To dość trudno pytanie biorąc pod uwagę przekrój występów obu drużyn w fazie zasadniczej. Wynik pierwszej batalii powinien jednak wskazać, która z drużyn lepiej przygotowała się do decydujących meczów. Wobec poniesionych strat wypada wskazać Skorpiony jako minimalnego faworyta ale oczywiście wszystko jak zwykle zweryfikuje tor.Awizowane składy:

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

9. Daniel Kaczmarek
10. Sam Masters (Z/Z)
11. Josh Pickering
12. Damian Baliński
13. Ryan Douglas
14.
15. Tom Brennan

SpecHouse PSŻ Poznań

1. Kevin Fajfer
2. Rune Holta
3. Aleksandr Łoktajew (Z/Z)
4. Kacper Gomólski
5. Jonas Seifert-Salk
6. Francis Gusts
7.

Foto: Sandra Rejzner


Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×