Żużel - Best Speedway Tv

OK Bedmet Kolejarz Opole chce szybko zapomnieć o dotkliwej porażce. Optibet Lokomotiv Daugavpils przyjeżdża walczyć o każdy punkt | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

OK Bedmet Kolejarz Opole chce szybko zapomnieć o dotkliwej porażce. Optibet Lokomotiv Daugavpils przyjeżdża walczyć o każdy punkt

Kolejarz Opole

OK Bedmet Kolejarz Opole chce szybko zapomnieć o dotkliwej porażce. Optibet Lokomotiv Daugavpils przyjeżdża walczyć o każdy punkt

Kolejną kolejkę 2. ligi żużlowej rozpoczniemy od spotkania Bedmet OK Kolejarz Opole – Optibet Lokomotiv Daugavpils. W obu zespołach doszło do znaczących zmian w składach. Każda z drużyn ma chęć by jak najbardziej zbliżyć się do czołówki, lecz słaba forma i kontuzje stoją na przeszkodzie.

W zespole gospodarzy w składzie awizowanym zabraknie kontuzjowanego Pontusa Aspgrena, Szwed cały czas odczuwa skutki upadku, do którego doszło w eliminacjach do mistrzostw Europy. Z tego powodu nie znalazł się w składzie drużyny. Trener gospodarzy zamieszał składem. W dzisiejszym meczu nie zobaczymy również słabiej dysponowego w poprzednich spotkaniach Karola Barana.

Kolejarz Opole

Bedmet OK Kolejarz Opole zdecydował się pierwszy raz zastosować ZZ za wykluczonego Andrieja Kudriaszowa. Zespół gospodarzy pojedzie spotkanie z dwoma gośćmi z PGE Ekstraligi. Jakub Poczta z Arged Malesy Ostrów pojedzie pod numerem 10. Pozycje, juniorską za to wzmocni Bartłomiej Kowalski z zespołu Betard Sparta Wrocław.

Optibet Lokomotiv Daugavpils przyjeżdza walczyć w swoim najsilniejszym zestawienieni z Jewgienijim Kostygowem i Adamem Ellisem na czele. Sentymentalny będzie powrót Rene Bacha, który wraca do Opola po 2 latach przerwy, lecz tym razem w charakterze gościa. Czy uda mu się być liderem drużyny w tym spotkaniu ?

Składy Awizowane:

Optibet Lokomotiv Daugavpils
1. Jewgienij Kostygow
2. Adam Ellis
3. Rene Bach
4. Daniił Kołodinski
5. Nick Morris
6. Ricards Ansviesulis

Reklamy

Bedmet OK Kolejarz Opole
9. Adrian Cyfer
10. Jakub Poczta
11. Oskar Polis
12. Zastępstwo zawodnika
13. Jacob Thorssell
14. Bartłomiej Kowalski
15. Petr Chlupac

fot. Emilia Hamerska – Lengas

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×