Żużel: Ekscytujące Aktualności w Sporcie Żużlowym

Przejdź do treści
Aktualności/Liga Angielska

King’s Lynn rozstało się z doświadczonym zawodnikiem

King's Lynn

Autor: Sebastian Krauz

King’s Lynn rozstało się z doświadczonym zawodnikiem

Władze King’s Lynn potwierdziły, że w drużynie doszło do kolejnych zmian przed wyjazdem na mecz Premiership do Sheffield. Z ekipą “Gwiazd” rozstał się dobrze znany kibicom żużlowiec.

Minors & Brady Stars, którzy w tym tygodniu sprowadzili do klubu, wykonali drugi ruch na rynku transferowym przed pozostałymi ośmioma meczami. Klub oficjalnie ogłosił, że rozstał się z Lewisem Kerrem, który reprezentował barwy King’s Lynn od 2018 roku (wcześniej również w latach 2013-2015). 32-latek spędził większość swojej kariery w swoim macierzystym klubie, zaczynając od Young Stars w 2010 roku i zaliczając udane spotkanie Testimonial w Adrian Flux Arena w marcu.

294053047 437905391683118 9186250272480698143 n
fot. Taylor Lanning / British Speedway

– Doszliśmy do wzajemnego porozumienia z Lewim i chcielibyśmy mu życzyć wszystkiego najlepszego i podziękować za jego wieloletnie zaangażowanie w klub. Poznałem go bardzo dobrze od czasu mojej pierwszej nocy w Sheffield w zeszłym roku, kiedy Rob Lyon był gościnnym menedżerem zespołu, a kiedy oficjalnie przejąłem klub, byliśmy całkiem blisko i dobrze się dogadywaliśmy. Lewi wie, że nie zdobywał tyle punktów jak ani on, ani my byśmy chcieli, więc podjęliśmy ugodową decyzję o rozstaniu się. Dodatkowo mamy niespodziankę dla kibiców i mam nadzieję, że to, co ogłosimy w ten weekend, sprawi, że nadchodzące mecze będą bardzo interesujące – poiwedział menedżer “Gwiazd” Alex Brady.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×