Żużel - Best Speedway Tv

Kibice żużla w Polsce będą mogli obejrzeć zmagania ligowe w Szwecji. | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kibice żużla w Polsce będą mogli obejrzeć zmagania ligowe w Szwecji.

bs tv1 2
Kibice żużla w Polsce będą mogli obejrzeć zmagania ligowe w Szwecji. 3

Kibice żużla w Polsce będą mogli obejrzeć zmagania ligowe w Szwecji.

Prawa do transmisji zagranicznych wykupiła platforma Fanseat. Jest to serwis streamingowy oferujący transmisje sportowe – w swoim portfolio ma m.in. piłkę nożną, koszykówkę i hokej na lodzie. Teraz do oferty dołączył żużel – na podstawie dwuletniej umowy z Elite Speedway Sweden platforma udostępni za granicą Szwecji wszystkie 72 spotkania sezonu zasadniczego, a także całą fazę play-off.

Kibice będą musieli jednak sięgnąć do kieszeni – miesięczna subskrypcja na spotkania BAUHAUS-ligan kosztować będzie 9,99 €, natomiast dostęp do wszystkich treści oferowanych przez Fanseat to wydatek 14,99 €.

– Jesteśmy zachwycenie mogąc powitać ESS na naszym kanale z ambicją dalszego rozwijania naszej oferty motosportowej w nadchodzących miesiącach – zapowiada dyrektor zarządzający Fanseat, Jean-Maël Gineste. .

– Nie możemy się doczekać współpracy z Fanseat oraz szansy, jaką daje to szwedzkiemu żużlowi na zwiększenie widoczności poza Szwecją. Wiemy, że jest duże zainteresowanie ogólnie sportem motorowym w wielu krajach. Szwedzka liga żużlowa jest klasy światowej i to wspaniałe, że dzięki tej platformie możemy wyjść na przeciw zarówno obecnym, jak i nowym kibicom – dodał Mikael Holmstrand, szef Elite Speedway Sweden.

źródło: informacja prasowa Fanseat

fot. Fanseat

bs tv2 2
Kibice żużla w Polsce będą mogli obejrzeć zmagania ligowe w Szwecji. 4
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×