Przejdź do treści
Aktualności/Liga Szwedzka/Ligi Zagraniczne

Kibice żużla w Polsce będą mogli obejrzeć zmagania ligowe w Szwecji.

Kibice żużla w Polsce będą mogli obejrzeć zmagania ligowe w Szwecji.

Autor: Redakcja

Kibice żużla w Polsce będą mogli obejrzeć zmagania ligowe w Szwecji.

Prawa do transmisji zagranicznych wykupiła platforma Fanseat. Jest to serwis streamingowy oferujący transmisje sportowe – w swoim portfolio ma m.in. piłkę nożną, koszykówkę i hokej na lodzie. Teraz do oferty dołączył żużel – na podstawie dwuletniej umowy z Elite Speedway Sweden platforma udostępni za granicą Szwecji wszystkie 72 spotkania sezonu zasadniczego, a także całą fazę play-off.

Kibice będą musieli jednak sięgnąć do kieszeni – miesięczna subskrypcja na spotkania BAUHAUS-ligan kosztować będzie 9,99 €, natomiast dostęp do wszystkich treści oferowanych przez Fanseat to wydatek 14,99 €.

– Jesteśmy zachwycenie mogąc powitać ESS na naszym kanale z ambicją dalszego rozwijania naszej oferty motosportowej w nadchodzących miesiącach – zapowiada dyrektor zarządzający Fanseat, Jean-Maël Gineste. .

– Nie możemy się doczekać współpracy z Fanseat oraz szansy, jaką daje to szwedzkiemu żużlowi na zwiększenie widoczności poza Szwecją. Wiemy, że jest duże zainteresowanie ogólnie sportem motorowym w wielu krajach. Szwedzka liga żużlowa jest klasy światowej i to wspaniałe, że dzięki tej platformie możemy wyjść na przeciw zarówno obecnym, jak i nowym kibicom – dodał Mikael Holmstrand, szef Elite Speedway Sweden.

źródło: informacja prasowa Fanseat

fot. Fanseat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *