Żużel - Best Speedway Tv

Kenneth Hansen zostaje w Unii Tarnów na sezon 2023 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Kenneth Hansen

Kenneth Hansen zostaje w Unii Tarnów na sezon 2023

Kenneth Hansen zostaje w Unii Tarnów na sezon 2023

Kenneth Hansen pierwszym zawodnikiem, który uzgodnił warunki nowego kontraktu z Unią Tarnów i zostanie w „Jaskółczym Gnieździe” na sezon 2023. Hansen w minionym sezonie uzyskał średnią na poziomie 1,58.

Miniony sezon dla 35-latka niezwykle trudny, ponieważ nabawił się on kilku kontuzji, które nie pozwoliły mu wystąpi we wszystkich meczach ligowych. Jak podała jednak strona klubowa, zawodnik jak i kierownictwo klubu wspólnie uznali, że w tej współpracy drzemie jeszcze spory potencjał i postanowili kontynuować ją w przyszłym sezonie.

Kenneth Hansen jest ważną postacią dla Unii, ponieważ to on pomógł w sprowadzeniu Williama Drejera, który był ważnym ogniwem ekipy z Tarnowa. Po zakończeniu sezonu, pomógł Patrykowi Rolnickiemu i Piotrowi Pióro w zorganizowaniu startów w lidze duńskiej

– Bardzo się cieszę, że Kenneth Hansen będzie w przyszłym sezonie reprezentować barwy naszego klubu. Jestem pewien, że jego postawa na torze oraz dobry duch wnoszony do drużyny pozwoli nam osiągać najwyższe cele, a kluczowym niewątpliwie będzie zwycięstwo ligi – powiedział Przewodniczący Rady Nadzorczej Daniel Bałut.

Fot. Paweł Wilczyński/Unia Tarnów

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×