Żużel - Best Speedway Tv

Kasprzak wypadł do końca sezonu! Zawodnik zaskoczył na treningu i pojedzie jutro? | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kasprzak wypadł do końca sezonu! Zawodnik zaskoczył na treningu i pojedzie jutro?

Kasprzak

Kasprzak wypadł do końca sezonu! Zawodnik zaskoczył na treningu i pojedzie jutro?

Dla Wilków Krosno ostatnie tygodnie nie należą do najłatwiejszych, przegrali oni bowiem dwa domowe spotkania ze Spartą Wrocław i Włókniarzem Częstochowa i wyjazdowy mecz w Grudziądzu. Dodatkowo w meczu z częstochowianami ze składu wypadł Krzysztof Kasprzak, który uszkodził więzadła w kolanie i nie pojedzie już do końca sezonu. Sztab Wilków znalazł, jednak zastępstwo dla 38-latka.

Żużel. Adrian Gała przekazał rywalom ustawienia na poznański tor!?

Zawodnikiem, z którym skontaktowali się w Krośnie jest Lars Skupień. 26-letni Skupień nie jeździ obecnie w Polsce, ale nie przestał jeździć, reprezentuje bowiem Niemiecką drużynę MC Stralsund. Wiemy, że Polak pojawił się na treningu Wilków Krosno i według informacji z ich obozu prezentował się dobrze, wykręcając lepsze czasy od Krzysztofa Kasprzaka i posiada jednostkę napędową idealnie pasująca do krośnieńskiego owalu.

Niewykluczone, że Lars Skupień wystąpi w najbliższym spotkaniu PGE Ekstraligi z Motorem Lublin. Władze drużyny z Krosna muszą najpierw dogadać warunki wypożyczenia 26-latka, który ma podpisany kontrakt “warszawski” ze swoją macierzystą drużyną, ROW-em Rybnik. Dla samego żużlowca byłby to powrót do ścigania w Polsce, a także do drużyny z Podkarpacia, której barwy reprezentował w 2019 roku.

Utrzymanie klubu z Krosna wciąż jest możliwe, będzie jednak o nie bardzo trudno, a samo wypożyczenie Larsa Skupienia nie będzie raczej rozwiązaniem wszystkich problemów krośnian, szczególnie że w fatalnej formie jest Mateusz Świdnicki. Czy Wilkom uda się utrzymać w elicie? Przekonamy się już za miesiąc, po ostatniej kolejce PGE Ekstraligi.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×