Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Karambol w Krośnie. Dwie karetki na torze

Ekspert krytykuje
Fot. Cellfast Wilki Krosno

Autor: Dawid Ociepa

Karambol w Krośnie. Dwie karetki na torze

W meczu 11. kolejki PGE Ekstraligi Cellfast Wilki Krosno – TAURON Włókniarz Częstochowa w jedenastym biegu doszło do wypadku pary krośnieńskiej – Vaclava Milika i Krzysztofa Kasprzaka. Na torze pojawiły się dwie karetki.

Dominik Kubera wystąpi w meczu ze Stalą Gorzów?! Jak sam mówi, powinien wystąpić

Karambol miał miejsce na pierwszym wirażu. Krzysztof Kasprzak nie zmieścił się między Jakuba Miśkowiaka i Vaclava Milika. Następnie uderzył w tylnie koło Vaclava Milika i uderzył plecami o drewnianą bandę. Doprowadził przy okazji do upadku swojego kolegi z pary.

O ile Vaclav Milik leżał na torze przez kilka minut, 38-latek wstał od razu po upadku, a następnie usiadł na tor. Po chwili już jednak się położył, a koniec końców wylądował na noszach. Opuścił obiekt w Krośnie w karetce. W chwili obecnej mowa jest o potencjalnym urazie nogi. Nie wiadomo jednak, co dokładnie stało się z kończyną zawodnika Wilków.

Szczęście w nieszczęściu, „podwózka” do najbliższego szpitala nie była konieczna w przypadku Milika. Lekarz zawodów nie dopuścił go jednak do powtórki wyścigu, gdzie zastąpi go Krzysztof Sadurski.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *