Żużel - Best Speedway Tv

Już jutro pierwszy mecz Ligue Nationale de Speedway! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Ligue Nationale

Już jutro pierwszy mecz Ligue Nationale de Speedway!

Już jutro pierwszy mecz Ligue Nationale de Speedway!

Początek sezonu w Polsce jest coraz bliżej, ale międzyczasie rozpoczyna się liga francuska. Już w sobotę o 15 Marmande podejmie Morizes. W spotkaniu weźmie również kilku zawodników znanych ze startów w polskich ligach.

Gospodarze są aktualnym Drużynowym Mistrzem Francji, ale to wcale nie oznacza, że będą faworytami podczas inauguracyjnego spotkania. W składzie Marmande jest m.in. dwóch zawodników Unii Tarnów, czyli Kenneth Kruse Hansen i Troy Batchelor. Oprócz nich wystartuje żużlowiec Landshut Devils i reprezentant Francji Dimitri Berge. Skład uzupełnią mniej znani zawodnicy krajowi tacy jak Mathieu Tresarrieu, czy Gabriel Dubernard.

Na papierze na mocniejszą wygląda jednak ekipa z Morizes. W ich składzie znajduje się aż dwóch ekstraligowców, czyli David Bellego i Daniel Bewley, który jako gość zastępuje nieobecnego Adama Ellisa. W meczu wystartują również m.in. Jan Kvech i Chris Harris.

Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, a dodatkowych emocji dodaje fakt, że w tym sezonie Ligue Nationale de Speedway będzie się składać z zaledwie 6. spotkań, więc każdy pojedynczy punkt może mieć znaczenie.

Mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie Fanseat w systemie PPV lub obserwować na żywo relację tekstową na naszej stronie (tutaj).

Składy awizowane:

Reklamy

Marmande:

 1. Dimitri Berge
 2. Kenneth Kruse Hansen
 3. Troy Batchelor
 4. Mathieu Tresarrieu
 5. Gabriel Dubernard
 6. Julien Cayre

Morizes:

 1. David Bellego
 2. Chris Harris
 3. Daniel Bewley
 4. Jan Kvech
 5. Mathias Tresarrieu
 6. Tino Bouin

fot. Ligue Nationale de Speedway/Facebook

Zostaw komentarz

0/100

 • redakcja@bestspeedwaytv.pl
 • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×