Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Juniorski transfer w Rzeszowie! Mogą go mieć na aż cztery sezony!

transfer w Rzeszowie
Fot. Roman Biliński

Autor: Piotr Ziomek

Żużel. Juniorski transfer w Rzeszowie! Mogą go mieć na aż cztery sezony!

Texom Stal Rzeszów w ostatnim czasie przeżywa regres formy, a jednym z powodów tego stanu rzeczy jest bardzo słaba dyspozycja formacji juniorskiej. Zarząd nie czekał więc dłużej i wypożyczył Franciszka Majewskiego z Abramczyk Polonii Bydgoszcz.

Transfer Majewskiego był jednym z ciekawszych w poprzednim okienku transferowym. O utalentowanego młodzieżowca walczyło wiele klubów, ale wyścig o jego podpis wygrała Abramczyk Polonia. Wychowanek Kolejarza Rawicz nie przebił się jednak do składu polonistów, a w tym sezonie wystąpił tylko w jednym wyścigu!

Wielu kibiców z Bydgoszczy nie rozumie jednak tego ruchu, ponieważ Majewski był bardzo dobrym rezerwowym, w przypadku kontuzji kogoś z dwójki Buszkiewicz-Karczewski. Obecnie jedynym rezerwowym juniorem w kadrze „gryfów” pozostaje mało doświadczony Hubert Gąsior.Nie jest to jednak jeszcze transfer definitywny, a tylko wypożyczenie, które może skończyć się transferem po zakończeniu tego sezonu.

W komunikacie klubu z Rzeszowa czytamy: „Franciszek Majewski dołącza do Texom Stali Rzeszów na zasadzie wypożyczenia z Abramczyk Polonia Bydgoszcz z opcją transferu definitywnego po sezonie. Będzie reprezentował nasz zespół w latach 2024-2027. Witamy w drużynie. W sezonie 2024 w rozgrywkach DMPJ Franciszek będzie reprezentował barwy Abramczyk Polonii Bydgoszcz.”

Orzeł Łódź
Fot. Jakub Malec
Franciszek Majewski
Fot. Łukasz Wilk

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *