Żużel - Best Speedway Tv

Junior Stali wypada do końca sezonu?! Czeka go dłuższa przerwa | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Junior Stali wypada do końca sezonu?! Czeka go dłuższa przerwa

Junior Stali

Junior Stali wypada do końca sezonu?! Czeka go dłuższa przerwa

Mateusz Bartkowiak zaliczył groźny upadek podczas wtorkowych zawodów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Gorzowie. Niestety zawodnik od razu został przetransportowany do szpitala, gdzie stwierdzono dość poważny uraz, wykluczający go z jazdy w najbliższych kilku tygodniach.

Norbert Krakowiak wyląduje w Krośnie? Wszystko zależy od Poznania

20-latek zapoznał się z torem już w swoim pierwszym starcie, kiedy upadł na pierwszym łuku. Na torze się już nie pojawił i jasne stało się, że mógł nabawić się poważnego urazu. Badania niestety potwierdziły, że u młodego zawodnika Stali doszło do złamania.

Konkretnie mowa o złamanej łopatce. Oprócz tego u Bartkowiaka wykryto również wstrząs mózgu. Jak poinformował klub z Gorzowa, Mateusz Bartkowiak nadal przebywa w gorzowskim szpitalu, a w związku ze złamaną łopatką czeka go parę tygodni przerwy. Ile dokładnie? To ciężko stwierdzić. Wydaje się jednak, że w sierpniu zawodnika na torze nie zobaczymy.

Oznacza to, że miejsce w podstawowym składzie ebut.pl Stali Gorzów na dłużej zagrzeje Jakub Stojanowski. Rówieśnik Bartkowiaka pojechał już w niedzielnym meczu w Grudziądzu, gdzie zdobył jeden punkt.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×