Żużel - Best Speedway Tv

Jest data 33. edycji Kryterium Asów | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Kryterium Asów

Jest data 33. edycji Kryterium Asów

Jest data 33. edycji Kryterium Asów

W 2021 po 8. latach przerwy do żużlowego kalendarza powróciło Kryterium Asów im. Mieczysława Połukarda. W tym roku turniej ponownie się odbędzie, co w swoich mediach społecznościowych zapowiedziała Polonia Bydgoszcz.

Już w sobotę 26 marca przy ul. Sportowej 2 w Bydgoszczy odbędzie się 33. Kryterium Asów. Zeszłoroczny turniej padł łupem Bartosza Zmarzlika, a podium uzupełnili Wadim Tarasienko i Artiom Łaguta. Na chwilę obecną nie znamy pełnej 16-osobowej obsady zawodów, ale można zakładać, że wystartują najlepsi zawodnicy Abramczyk Polonii, a biorąc pod uwagę zeszłoroczną stawkę, można się spodziewać paru innych mocnych nazwisk. Organizatorem zawodów jest bydgoski klub, a współorganizatorem firma One Sport.

Termin turnieju może kolidować z planami sparingowymi niektórych zawodników. 26 marca mecze towarzyskie ma rozgrywać m.in. Stal Gorzów, Włókniarz Częstochowa, Apator Toruń, Unia Leszno, czy Falubaz Zielona Góra.

fot. Emilia Hamerska-Lengas

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×