Żużel - Best Speedway Tv: Najnowsze Aktualności i Wiadomości

Przejdź do treści
Aktualności/Liga Angielska/Ligi Zagraniczne

Jason Crump z nową rolą w żużlu!

Jason Crump

Autor: Jakub Żak

Jason Crump z nową rolą w żużlu!

W 2020 roku 3-krotny Mistrz Świata wznowił karierę i podpisał kontrakt w Ipswich Witches, a w 2021 dołączył również do Plymouth Gladiators. Teraz Jason Crump został ogłoszony jako menadżer drużyny w odradzającym się ośrodku.

Oxford Cheetahs wracają do ligi brytyjskiej po 14. latach, a w 2022 mają regularnie startować w Championship (2. poziom rozgrywkowy w Wielkiej Brytanii). Klub ogłosił już pełen skład na przyszły sezon, a znajdują się w nim m.in. Scott Nicholls, Troy Batchelor, czy Jack Thomas. Działacze “Gepardów” nie przestają jednak zaskakiwać i teraz pochwalili się również menadżerem zespołu, którym ku zaskoczeniu wszystkich został legendarny Jason Crump.

Skład drużyny z Oxfordu jest dość mocny i poprowadzi go znana w świecie żużla postać. To może przełożyć się nie tylko na dobre wyniki, ale również z pewnością przyciągnie pełno kibiców na stadion. Na ten moment można powiedzieć, że Cheetahs wracają do speedwaya ze sporym przytupem.

Należy wspomnieć, że Australijczyk oficjalnie nie zakończył kariery, więc nie można wykluczyć, że zobaczymy go jeszcze na motocyklu.

fot. officialbritishspeedway/Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×