Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Jarosław Hampel o meczu z Wilkami Krosno: „Mecz wygrany bez większego problemu”

Jarosław
Fot. Platinum Motor Lublin

Autor: Krzysztof Choroszy

Jarosław Hampel o meczu z Wilkami Krosno: „Mecz wygrany bez większego problemu”

Piątkowy mecz PGE Ekstraligi, pomiędzy Wilkami Krosno a Motorem Lublin, został kompletnie zdominowany przez zawodników z Lublina. „Koziołki” od początku spotkania były wyraźnie szybsze i zostawiły w tyle swojego oponenta z Krosna, ostatecznie, wygrywając 62:28.

Sparta się nie zatrzymuje i dopisuje 12. zwycięstwo. Apator bezradny [RELACJA]

W pomeczowym wywiadzie dla naszej redakcji Jarosław Hampel zapytany został o to, czy zgadza się z określeniem na temat tego meczu, że był szybki, łatwy i przyjemny. Zawodnik odpowiedział, że tak spotkanie przebiegało od początku, kiedy jego drużyna narzuciła swoje warunki, kontrolując zawody do samego końca, i wygrywając je bez żadnych trudności.

Tak ten mecz przebiegał, można by tak rzec. Od początku gdzieś tam narzuciliśmy to dobre nasze szybkie tempo i do końca ten wynik był na naszą korzyść. Wygrany mecz bez większego problemu” – mówił w wywiadzie dla naszej redakcji Jarosław Hampel.

42-latek zapytany został przez naszego reportera o opór drużyny Wilków, czy spodziewali się oni większego wyzwania przed spotkaniem. Polak mówił, że oni zawsze podchodzą do zawodów w ten sposób, przyjeżdżają i chcą pojechać, jak najlepsze zawody, czy jadą do mocnej, czy słabszej drużyny, zawsze jest identycznie.

„To nie jest tak, że się czegoś spodziewamy, przyjeżdżamy do naszego rywala i staramy się, żeby pojechać, jak najlepsze zawody, czy to jest teoretycznie słabszy, czy mocniejszy zespół nie ma to znaczenia i każdy chce jechać jak najlepiej i tak też wyglądało to dzisiaj” – powiedział Hampel.

Na koniec zawodnik zapytany został o to, z czego wynikało ich doskonałe spasowanie z krośnieńskim torem. Były wicemistrz świata odpowiedział, że odczytali dobrze warunki, a tor był dobrze przygotowany i zawodnicy z Lublina byli bardzo dobrze dysponowani, wykorzystując świetnie linię jazdy na tym owalu.

„Trzeba zaznaczyć, że tor był naprawdę dobrze przygotowany, ale faktycznie było widać, że gdzieś tam chłopacy jadą bardzo szybko i wykorzystują dobrze te ścieżki, więc dobrze odczytaliśmy warunki” – odpowiedział 42-letni wychowanek Polonii Piła.

Występ drużyny Motoru Lublin był bardzo imponujący, bo zdominowali oni swojego przeciwnika, jadąc na wyjeździe, co nie jest częste. Cała drużyna pokazała się z fantastycznej strony i po raz kolejny potwierdziła, że jest bardzo mocna i może liczyć się w walce o najwyższe cele.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *