Żużel - Best Speedway Tv

Janusz Kołodziej z sukcesem także zimą | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Kołodziej

Janusz Kołodziej z sukcesem także zimą

Janusz Kołodziej z sukcesem także zimą

Janusz Kołodziej to nie tylko wybitny żużlowiec. Jego pasją są także wyścigi modeli zdalnie sterowanych. W miniony weekend miał okazję wystartować w zawodach rangi mistrzowskiej.

Kapitan Fogo Unii Leszno z sukcesem zakończył sobotnie zmagania w Koszycach Wielkich. Popularny “Koldi” stanął na podium w trzeciej rundzie Halowych Mistrzostw Polski Modeli Zdalnie Sterowanych RC. Zajął trzecie miejsce w kategorii E-14 Rally. Rywalizował także w klasie E-10 Formula, gdzie ostatecznie uplasował się na szóstej pozycji.

Piotr Protasiewicz: „Jest wiele tematów, które chciałbym trochę polepszyć i być osobą, która coś wniesie do klubu”

Jak widać, ulubieniec leszczyńskiej publiczności upodobał sobie zawody rangi mistrzowskiej. W końcu wychowanek Unii Tarnów należy do ścisłej czołówki żużlowców w Polsce z czterema złotymi medalami na koncie. Być może niedługo dorzuci kolejne w nieco innej kategorii. Poczynania zawodnika z modelami zdalnie sterowanych pojazdów można niekiedy śledzić na jego profilu na Facebooku.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Fot. FB/JanuszKolodziejRacing

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×