Żużel - Best Speedway Tv

Janusz Kołodziej z kontraktem na przyszły sezon! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Janusz Kołodziej

Janusz Kołodziej z kontraktem na przyszły sezon!

Janusz Kołodziej z kontraktem na przyszły sezon!

Świetne informacje z samego rana dla sympatyków Unii Leszno. Klub poinformował o porozumieniu z kapitanem drużyny. Janusz Kołodziej ustalił warunki nowego kontraktu i w przyszłym sezonie dalej będzie reprezentował biało-niebieskie barwy.

To już trzeci zawodnik potwierdzony do startów w Lesznie w 2023 roku. Umowa z wychowankiem Unii Tarnów została przedłużona na kolejny sezon. Janusz Kołodziej to prawdziwy filar Fogo Unii Leszno. Jest najskuteczniejszym zawodnikiem w talii szkoleniowca Piotra Barona, a pod względem średniej biegowej w PGE Ekstralidze ustępuje tylko Bartoszowi Zmarzlikowi. Do tej pory popularny “Koldi” może poszczycić się średnią na poziomie 2,519. Bez jego zdobyczy punktowych Bykom ciężko byłoby wygrywać mecze, więc nic dziwi szybkie ustalenie warunków nowego kontraktu działaczy z zawodnikiem.

W tym roku ofensywa kontraktowa ruszyła wyjątkowo wcześnie, bo już w połowie lipca. Fogo Unia Leszno wcześniej porozumiała się z Jasonem Doylem oraz niedawno z Jaimonem Lidseyem. Do tej dwójki dołączył dzisiaj Janusz Kołodziej. Kibice leszczyńskiego zespołu bardzo entuzjastycznie przyjęli wiadomość ogłoszoną w mediach społecznościowych klubu.

fot. Bartosz Glapiak

Zostaw komentarz

×