Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Janusz Kołodziej z apelem do kibiców: „Naprawdę nie chcę opuścić naszej drużyny”

Janusz Kołodziej z apelem do kibiców: "Naprawdę nie chcę opuścić naszej drużyny"
Fot. Czarny Productions

Autor: Piotr Ziomek

Janusz Kołodziej z apelem do kibiców: „Naprawdę nie chcę opuścić naszej drużyny”

Fogo Unia Leszno jest obecnie w bardzo ciężkiej sytuacji. Po porażce z NovyHotel Falubazem Zielona Góra, to właśnie ekipa Rafała Okoniewskiego jest najbliżej spadku z PGE Ekstraligi. Kibice mogą się więc zastanawiać, jaka będzie przyszłość liderów ich drużyny. Głos po spotkaniu zabrał kapitan, Janusz Kołodziej.

“Wewnętrznie nigdzie się nie wybieram, nie patrząc na to czy spadniemy, czy nie, więc mam nadzieje ze niektórzy kibice się uspokoją trochę i naprawdę bardzo zależy mi na Unii Leszno […] wiadomo ze nie mogę zarabiać tyle, co w Ekstralidze, ale nie chce opuścić naszej drużyny.” Powiedział Kołodziej w wywiadzie cytowanym przez portal TVML.pl.

„Koldi” to co oczywiste zdecydowany lider Fogo Unii. Jest to po prostu człowiek orkiestra. Do dobrych wyników na torze, dokłada także bardzo dużą charyzmę, oraz chęć pomocy swoim kolegom z drużyny. Jego mechanicy pod jego nieobecność wspierali przecież Nazara Parnickiego, który jest jednym z objawień tego sezonu PGE Ekstraligi. Sam Kołodziej może się obecnie pochwalić bardzo dobrą średnią, która wynosi obecnie 2.350 punktu na bieg. Pozostanie Janusza w Fogo Unii nawet w przypadku spadku, byłoby oczywiście kapitalną informacją dla kibiców.

Janusz Kołodziej
Fot. Czarny Productions
Janusz Kołodziej
Fot. Czarny Productions

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *