Żużel - Best Speedway Tv

Janowski nie pojedzie w IMME?! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Janowski nie pojedzie w IMME?!

bstv 1536x162 1

Janowski nie pojedzie w IMME?!

W ostatnim meczu szwedzkiej Bauhaus-Ligan, w którym Lejonen Gislaved zmierzyli się z Dackarną Malilla w 12. biegu na tor upadł Maciej Janowski. W dalszej części mecz już nie startował, ale dzisiaj popularny „Magic” poprzez relacje w mediach społecznościowych poinformował fanów, o swoim stanie zdrowia, stwierdził również, że decyzję odnośnie tego czy pojedzie w piątkowych Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi podejmie lekarz zawodów

„Dzięki za wszystkie wiadomości odnośnie wczorajszego upadku. Dłoń mam mocno spuchniętą, ale wydaje mi się, że kości są całe. Nie miałem jeszcze prześwietlenia. Teraz wsiadam do samolotu i lecę do Warszawy, stamtąd jadę prosto do Torunia, gdzie lekarz zawodów dopiero stwierdzi, czy mogę jeździć, czy nie. Mi osobiście wydaję się, że będę potrzebował paru dni”. Żużlowiec Betard Sparty opublikował również zdjęcia swojej lewej dłoni. W tej sytuacji pozostaje nam życzyć Maciejowi dużo zdrowia i szybkiego powrotu na tor.

af53e0dd 4608 441a ba89 85769e8eddc7

źródło wypowiedzi: Maciej Janowski/Instagram

fot. Emilia Hamerska Lengas, Maciej Janowski/Instagram

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×