Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/Turnieje Indywidualne/Wywiady

Jakub Miśkowiak po 2. rundzie IMŚJ w Krośnie, komentarz zawodnika.

Jakub Miśkowiak

Autor: Redakcja

Jakub Miśkowiak po 2. rundzie IMŚJ w Krośnie, komentarz zawodnika.

Po zawodach IMŚJ w Krośnie zawodnik może być zdecydowanie zadowolony, wygrał trudne zawody i został liderem klasyfikacji generalnej IMŚJ. Po zawodach poprosiliśmy zawodnika o komentarz:

udało się wygrać zawody, były one ciężkie i nie wiem czy miałem cięższe od tych niż dzisiaj. Udało się wygrać i wyszarpać zwycięstwo w biegu finałowym. Jestem bardzo zadowolony tym bardziej fajnie jest wygrać tutaj, na swojej ziemi.

A powiedz proszę dlaczego te zawody były takie ciężkie? – tor był bardzo wymagający i były spore opady deszczu. Organizatorzy ubijali cały dzień i go równali ale trochę rozwalił się w czasie zawodów i sprawiał problemy w płynnej jeździe. Były tutaj takie dziury, koleiny gdzie podczas jazdy mogłeś się nie spodziewać i motor mógł złapać koleinę i mogłeś upaść.

A co z twoim upadkiem? – rzadko mi się to zdarza ale tak upadłem i akurat była taka koleina i trochę mnie to zaskoczyło, motor miałem trochę do góry i tak wywalił, że zaliczyłem uślizg no ale najważniejsze ze cało i zdrowo.

Reklamy

Kuba za tydzień Pardbubice, jedziesz po mistrza?

– no tak za tydzień Pardbubice, jedziemy na spokojnie z pełną głową chcę pokazać dobrą jazdę i na spokojnie jedziemy swoje.

fot. Łukasz Wilk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×