Żużel - Best Speedway Tv

Jakub Kępa o odejściu Michelsena: "Mieliśmy już pierwotne ustalenia i porozumienie" | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Jakub Kępa

Jakub Kępa o odejściu Michelsena: „Mieliśmy już pierwotne ustalenia i porozumienie”

Jakub Kępa o odejściu Michelsena: „Mieliśmy już pierwotne ustalenia i porozumienie”

Drużynowy Mistrz Polski 2022, czyli Motor Lublin przeszedł po sezonie 2022 sporą rewolucję kadrową. Z klubem pożegnał się między innymi Mikkel Michelsen, czyli niekwestionowany lider ekipy z Lublina. Na temat jego odejściu powstało wiele teorii i niedopowiedzeń.

Jakub Kępa oraz Bartosz Zmarzlik wzięli niedawno udział w audycji Pięć Jeden Radia Freee w który opowiadali głównie o planach na przyszły sezon i transferach klubu z Lublina. Dziennikarze jednak postanowili dopytać prezesa Motoru Lublin o to, czy Mikkel Michelsen musiał odejść i dlaczego odszedł z Motoru?

– Nie wiem, jak to ująć, bo wyznaję zasadę, że to, co jest w szatni zostaje w szatni, natomiast żeby zamknąć już temat, mieliśmy już jakieś tam pierwotne ustalenia i porozumienie, a gdzieś tam później te warunki zostały zmienione. Ja ich nie zaakceptowałem i Mikkel jest w Częstochowie a my mamy nowy zespół – powiedział w audycji Pięć Jeden Radia Freee Jakub Kępa.

Uznają, że jeśli ktoś ustala warunki to dla mnie jest to ważniejsze […] i chciałbym zamknąć ten temat już całkowicie. Wszystko już się wyjaśniło – dodał w audycji Pięć Jeden Radia Freee Jakub Kępa.

Ostatni magazyn żużlowy Best Speedway TV w 2022 roku już w środę!

W Polsce Mikkel Michelsen bronił do tej pory barw Unii Leszno, ŻKS Ostrovii Ostrów Wielkopolski, Unii Tarnów, GKŻ Wybrzeża Gdańsk oraz Motoru Lublin a od przyszłego roku Włókniarza Częstochowa. Mikkel Michelsen to dwukrotny Indywidualny Mistrz Europy (2019 i 2021), drużynowy Mistrz Świata Juniorów (2013) i trzykrotny srebrny medalista tych rozgrywek (2011, 2014, 2015), Indywidualny Mistrz Europy Juniorów (2013), medalista Drużynowych Mistrzostw Polski (złoto -2022 oraz srebro 2021). W 2022 był stałym uczestnikiem SGP (z powodu kontuzji, zajął dopiero 11 miejsce, jednak otrzymał “dziką kartę” na sezon 2023).

Fot. Speedway Motor Lublin

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×