Żużel - Best Speedway Tv

Jaimon Lidsey wróci na tor już w lutym | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Jaimon Lidsey

Jaimon Lidsey wróci na tor już w lutym

Jaimon Lidsey wróci na tor już w lutym

Jaimon Lidsey powoli wraca do zdrowia po kontuzji, jakiej nabawił się podczas pierwszego turnieju w ramach Indywidualnych Mistrzostw Australii. Zawodnik Unii Leszno przechodzi obecnie rehabilitacje i jak poinformował jego polski klub, wróci na turniej Rob Woffinden Classic.

Do całej sytuacji doszło w biegu osiemnastym pierwszego turnieju IMA. W nim zawodnik Unii Leszno nieprzyjemnie upadł w nim na tor i wycofał się z zawodów, ze względu na ból nadgarstka. Jak się okazało po szczegółowych badaniach, zawodnik złamał nadgarstek i musiał sobie zrobić przerwę od żużla. Początkowo nie było wiadomo, jak długo potrwa przerwa Australijczyka, jednak wczoraj klub z Leszna poinformował, że Lidsey wróci na tory już w lutym i wystąpi turnieju Rob Woffinden Classic.

Adrian Gała: „Projekt jest ciekawy, ludzie są fajni, więc chcemy dać możliwie jak najwięcej od siebie”

Jaimon Lidsey, który obecnie leczy kontuzje nadgarstka i czeka na narodziny drugiego dziecka na początku lutego wraca do ścigania. Jaimon Lidsey obecnie przechodzi rehabilitację niedługo wsiądzie na motocykl i wznowi treningi. „Jaimo” będzie gotowy do startu w zawodach poświęconych pamięci Roba Woffindena, które odbędą się w sobotę 4 lutego na torze Pinjar Park w Perth – napisał klub na swojej stronie internetowej.

Fot. Jaimon Lidsey

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×