Żużel - Best Speedway Tv

Jacek Trojanowski jako dyrektor sportowy najważniejszym ruchem na drugoligowym rynku? | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Stal Rzeszów

Jacek Trojanowski jako dyrektor sportowy najważniejszym ruchem na drugoligowym rynku?

Jacek Trojanowski jako dyrektor sportowy najważniejszym ruchem na drugoligowym rynku?

Kilka dni temu, Jacek Trojanowski, czyli wieloletni menadżer i mechanik między innymi trzykrotnego mistrza świata Tai’a Woffindena, czy Daniela Bewleya, został nowym dyrektorem sportowym Texom Stali Rzeszów. Zdaniem Mateusza Kędzierskiego ze stacji Canal+ jest to jeden z najważniejszych ruchów na rynku drugoligowym.

Jacek Trojanowski 31 stycznia został zaprezentowany jako nowy dyrektor sportowy Texom Stali Rzeszów. Wcześniej, przez wiele lat był on menadżerem i mechanikiem między innymi trzykrotnego mistrza świata Tai’a Woffindena, czy Daniela Bewleya. Jednym z jego zadań będzie wsparcie w kwestii sprzętowej najmłodszych zawodników ekipy znad Wisłoka.

Obejmuję funkcję dyrektora sportowego, zatem moje działania będą skupiały się wokół tego, co sama nazwa funkcji wskazuje – aspektów sportowych. Dzięki trzynastoletniej pracy z Taiem Woffindenem poznałem specyfikę pracy zawodnika, jego teamu, ale także całej drużyny. Ponieważ w teamie Taia byłem odpowiedzialny za większość spraw to myślę, że te doświadczenia będę mógł wykorzystać właśnie w mojej nowej roli – mówił w rozmowie z klubowymi mediami Jacek Trojanowski.

Znamy kalendarz imprez organizowanych na torze Darcy’ego Warda

Nowy dyrektor sportowy klubu z Rzeszowa zaznacza, że będzie się skupiał przede wszystkim na pracy „w terenie” i chce skoncentrować się przede wszystkim na budowaniu dobrej atmosfery w zespole, pomocy zawodnikom przy kwestiach sportowych oraz odbudowie szkółki żużlowej. Zatrudnienie Jacka Trojanowskiego w tej roli skomentował także w rozmowie z witryną polskizuzel.pl Mateusz Kędzierski Canal+, który uważa to za jeden z najważniejszych ruchów na rynku drugoligowym.

Największym hitem jest Jacek Trojanowski jako dyrektor Texom Stali Rzeszów. Uważam, że ten człowiek będzie olbrzymią wartością dodaną dla klubu. To też jasny sygnał dla całego środowiska, że w Rzeszowie mierzą wysoko – powiedział w rozmowie z polzkizuzel.pl Mateusz Kędzierski.

Fot. Texom Stal Rzeszów / Facebook

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY, AKTUALNOŚCI I CIEKAWOSTKI NA NASZYM KANALE – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×