Żużel - Best Speedway Tv

Indianerna Kumla skompletowała drużynę na sezon 2022. Krzysztof Kasprzak ostatnim wzmocnieniem | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Indianerna Kumla

Indianerna Kumla skompletowała drużynę na sezon 2022. Krzysztof Kasprzak ostatnim wzmocnieniem

Indianerna Kumla skompletowała drużynę na sezon 2022. Krzysztof Kasprzak ostatnim wzmocnieniem

W szwecji Indianerna Kumla poinformowała, że do drużyny dołączył Krzysztof Kasprzak, i jak wynika wypowiedzi menedżera Petera Johanssona, polski zawodnik był brakującym elementem ekipy budowanej na nadchodzący sezon.

„Chcieliśmy zbudować mocną drużynę, z myślą o awansie do play-offów. Myślę, że dzięki podpisaniu umowy z Krzysztofem Kasprzakiem sztuka ta nam się udała. Nasz skład zabezpiecza nas także na wypadek kontuzji, któregoś z zawodników, bo i tak w będziemy mogli wystawić dobrych i doświadczonych żuzlowców – wyjaśnił Peter Johansson w rozmowie z klubowymi mediami.

Skład Indianerny na sezon 2022 tworzą: Max Fricke, Chris Holder, Dawid Bellego, Niels-Kristian Iversen, Norbert Krakowiak, Norbert Kościuch, Krzysztof Kasprzak, Damian Dróżdż, Hugo Lundahla, Jonathan Grahn, Gustaw Grahn i Ludvig Selvin.

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×