Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Holder przesadził! Szokujący wpis mistrza świata

Holder
Fot. Czarny Productions

Autor: Jakub Bielak

Holder przesadził! Szokujący wpis mistrza świata

Chris Holder ma za sobą zupełnie nieudany sezon. Australijczyk pod koniec kwietnia nabawił się groźnej kontuzji. Po wypadku spowodowanym przez Kacpra Pludrę doszło u niego do pęknięcia kręgu szyjnego C5. Mistrz świata z 2012 roku powrócił do tego zdarzenia w poście podsumowującym sezon.

Sytuacja miała miejsce jeszcze w kwietniu, gdy do Fogo Unia Leszno przyjechała walczyć o ligowe punkty w Grudziądzu. W czternastym biegu dnia Kacper Pludra bardzo ostro zaatakował Chrisa Holdera na drugim łuku grudziądzkiego owalu. Australijczyk zaliczył bardzo groźny wypadek, którego skutkiem była kontuzja kręgosłupa, wykluczająca go na wiele tygodni z jazdy. Holder nie wrócił już do formy w sezonie 2023 i stracił miejsce w PGE Ekstralidze.

Nowy zawodnik Arged Malesy Ostrów już nie raz dawał jasno do zrozumienia, że uważa atak Pludry za bandycki. Czasu minęło już dużo, ale mistrz świata z 2012 roku wcale swojego zachowania nie zmienił. W sobotni wieczór w jego wpisie na Instagramie padły bardzo mocne słowa.

Sezon 2023 to już historia… nie ma o czym pisać. Już na samym początku zostałem wykończony przez bezużytecznego kut…, który, szczerze mówiąc, przeje… mi cały rok. Nie martwcie się, po prostu wkrótce znów na niego wpadnę 😉 . Krótko mówiąc, mimo wszystko dobrze się bawiłem, uwielbiam to gów…, nie mogę się doczekać Australii, chętnie się włączę. Nie mogę się doczekać tego, co nadejdzie” – tak brzmi wpis pod najnowszym zdjęciem Chrisa Holdera na Instagramie.

obraz 2023 11 12 073334454
Screen:Instagram.com/@holder_23

Australijczyk nadal więc nie wybaczył juniorowi, a od sezonu 2024 już zawodnikowi U-24 GKM-u ostrego ataku. Po powyższym wpisie można wnioskować, że Pludra już na zawsze zapisał się w pamięci starszego z australijskich braci. W tym przypadku jednak możemy śmiało powiedzieć, że doświadczony zawodnik przesadził. Obraźliwe słowa wycelowane w Pludrę po tylu miesiącach od całego zdarzenia zwyczajnie nie przystoją mistrzowi świata.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×