Żużel - Best Speedway Tv

Hampel o tym, jak ważną postacią w żużlu był Protasiewicz | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hampel o tym, jak ważną postacią w żużlu był Protasiewicz

Hampel

Hampel o tym, jak ważną postacią w żużlu był Protasiewicz

Jarosław Hampel zwyciężył w rozgrywanych w Zielonej Górze Mistrzostwach Piotra Protasiewicza. 40-latek przed kamerami Canal+ opowiedział o swoich wspomnieniach z Piotrem Protasiewiczem na torze, a także o swojej świetnej dyspozycji sobotniego popołudnia.

Smektała z wygraną w Memoriale Alfreda Smoczyka w Lesznie

Dwukrotny indywidualny wicemistrz świata został zapytany o to, że w przeszłości jego drogi z Piotrem Protasiewiczem często się krzyżowały. Zawodnik Motoru Lublin przyznał, jak ważną postacią w życiu zarówno jego samego jak i całego środowiska, był Protasiewicz.

Gdyby nie Piotr, to byłoby trudniej, gdyby nie Piotr to żużel byłby inny.

Od mało którego zawodnika można było się tyle dowiedzieć o jeździe na żużlu. Choć sam Jarosław dla wielu młodych żużlowców jest autorytetem i wzorem do naśladowania, to nie ukrywa, że dla niego kimś takim w przeszłości był Piotr Protasiewicz.

Podpatrywałem Piotra i dużo można było podpatrzeć. Zawsze dysponował super przygotowanym sprzętem, ale też przygotowanie do rywalizacji – można było uczyć się profesjonalizmu.

40-latek zaimponował szybkością podczas pierwszych zawodów w sezonie. Żużlowiec Motoru Lublin wygrał zawody w Zielonej Górze, dojeżdżając do mety na pierwszym miejscu aż cztery razy. Przegrał jedynie z Bartoszem Zmarzlikiem w biegu 13.

Reklamy

Świetnie mi się startowało i z biegu na bieg się rozpędzałem, biorąc pod uwagę specyfikę tego toru. – zakończył wicemistrz świata na żużlu z 2010 oraz 2013 roku.

for. Marta Astachow

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×